Завантажити ще

Гумористку Тетяну Лазарєву "поховали" у соцмережах. Телеведуча відповіла на фейк анекдотом

Гумористку Тетяну Лазарєву
Фото: instagram.com/lazarevatut

Російську телеведучу Тетяну Лазарєву, яка підтримала Україну після військового вторгнення РФ, хейтери "поховали" у соцмережах завчасно. Про це артистка розповіла, вийшовши на зв'язок у Instagram. За словами Лазарєвої, наразі вона знаходиться в Іспанії, жива та неушкоджена.

- Всім привіт! МиЗТогоСвіту! Ось такі новини почали з'являтись. Мені пишуть і дзвонять стурбовані друзі. Я розмовляю з ними, іржу і заспокоюю, і пишу тут, щоб підтвердити, що я поки що жива і здорова і, як у тому анекдоті про Рабиновича: "Як здоров'я, Соломоне?" - "Не діждетесь!" Вибачте, що рідко з'являюся тут - зайнята здійсненням великого проекту з об'єднання російськомовних людей у нас тут, в Іспанії. Поки що в Іспанії, а там подивимося, – уточнила телеведуча.

Лазарєва попросила підписників та друзів не вірити фейковим новинам та поберегти себе.

- А для моїх друзів хочу ще сказати. Емоції – це завжди наша енергія, ми її витрачаємо. І наші сльози, образа та гнів – це наші розтрачені сили. Я дуже вас прошу: збережіть свою енергію для обіймів та кохання. Ви мені дуже потрібні. Посміхніться прямо зараз - навіть крізь сльози і злість. Нехай наша з вами енергія дістається лише нам та нашим близьким разом з любов'ю та співчуттям. Обіймаю, - зазначила Тетяна.

Війна застала Лазарєву у Києві на зйомках "Ліги сміху". Після нападу РФ на Україну артистка заявила, що не хоче наразі жити у Росії. Через кілька тижнів їй вдалося виїхати до Польщі, а потім - до Іспанії.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Тетяна Лазарєва (@lazarevatut)