Завантажити ще

У Андрія Бєднякова померла мама після виїзду з блокадного Маріуполя: Путін забрав у мене найрідніше

У Андрія Бєднякова померла мама після виїзду з блокадного Маріуполя: Путін забрав у мене найрідніше
Фото: instagram.com/biedniakov

У сім'ї телеведучого та актора Андрія Бєднякова трапилося горе - померла мама шоумена, якій раніше вдалося вибратися з блокадного Маріуполя. Про це артист дізнався вже після смерті найближчої людини. В останні дні життя жінка була в комі.

- Мами не стало... Важко писати, але це зроблю. За час війни я розмовляв з сестрою двічі. По хвилині. Коли вони нарешті змогли виїхати - мені зателефонували родичі. Я зрадів. Але потім зателефонувала сестра і сказала, що мама у комі... «Вона вже у комі давно. Я не стала тобі говорити, щоб не засмучувати. Як з'явилася можливість, ми поїхали... я не хотіла ховати маму біля під'їзду... Як це робили інші ».

З початку війни мама слабшала з кожним вибухом.
Мама хворіла. Але вона б ще ЖИЛА! «русский мир» - гірше за найстрашнішу хворобу. Гірше раку та Альцгеймеру. Ця ідеологія та армія тягне на той світ швидше. Страшно те, що я не зможу навіть попрощатися із мамою. Я доїхав би до найближчого посту. Але я впевнений, що рано чи пізно – я приїду попрощатися до мами. Коли на тій території знову висітиме український прапор. Путін забрав у мене найрідніше. У мене та ще у тисяч українців. Але ми обов'язково дочекаємось…

«Я не хотіла ховати маму біля під’їзду. Як робили інші»… нехай ця фраза з'являється щоразу у вашій голові, мої російські «друзі-мовчуни», коли згадуєте про мене!
НЕ ЗДУМАЙТЕ МЕНІ ПИСАТИ! - заявив телеведучий.

У соцмережах артист також закликав звільнити Маріуполь від окупантів та врятувати людей, які сидять у підвалах та бомбосховищах.

- Потрібно терміново ЗВІЛЬНИТИ МАРІУПОЛЬ!!!
ПОТРІБНО ВРЯТУВАТИ людей! – додав він.

Після вторгнення РФ в Україну Бєдняков записав відеозвернення до колег з Росії з проханням не мовчати про те, що сталося. Пізніше до нього приєдналися інші українські артисти: Олена Кравець, Потап, NK|Настя Каменських, Іван Дорн, Макс Барських.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Андрій Бедняков (@biedniakov)