Завантажити ще

Зірка "Кріпосної" - дочка Володимира Машкова розповіла, як батько змушував її "повернутися до Росії та вибачитись за зраду"

Зірка
Фото: Instagram.com\Маша Машкова

Російська актриса Марія Машкова, яка живе в США, на ґрунті російського вторгнення в Україну посварилася з батьком, Володимиром Машковим. Актриса знімалася у серіалі «Фортечна» та встигла розібратися, що в Україні немає "бандерівців та нацистів". Але батько їй не вірить чи вірити не хоче (хоча сам провів чимало часу в Одесі, знімаючись у "Ліквідації", і тривалий час залишався кумиром одеситів, доки не з'ясувалося, що його власний кумир – Путін).

Про свіжу телефонну розмову з батьком Маша Машкова розповіла CNN.

- Він попросив мене негайно повернутися до Росії разом зі своїми дочками, щоб бути доброю росіянкою, щоб вибачатися за зраду, щоб бути з російськими людьми, зі своїм народом у боротьбі з українським нацизмом, - поділилася вона змістом розмови.

36-річна актриса, яка проживає зі своїм чоловіком (наполовину українцем) та двома lдочками в США в інтерв'ю висловила свою позицію щодо війни та російської пропаганди. А ще зізналася, що дуже любить своїх тата і бабусю, але тепер навряд чи колись повернеться до Росії.

- Те, що відбувається зараз, неможливо було уявити, припустити. І те, що багато росіян, зокрема мій тато, вірять у те, що насильство можна якось виправдати – це мучить мені серце. Але це ніщо, порівняно з тим, що зараз переживає український народ, гине, - сказала Маша.

Актриса наголосила, що має багато колег і друзів в Україні.

- Жоден із них не ненавидів мене за те, що я росіянка. І жоден із них не просив, щоб його рятував містер путін, - запевнила вона.

На запитання, чи справді багато росіян вірять у "спецоперацію", українських нацистів тощо, актриса відповіла: "Вчора я говорила по телефону з моїм татом і тепер я вірю, що, на жаль, так."

Машкова визнає, що є частиною системи пропаганди, оскільки знімалася в російських телепроектах. Вона сподівається, що колись Росія стане країною співчуття та прогресу, а не брехні та насильства.

Після спілкування з CNN вона виклала пост-звернення до своїх друзів та колег з Росії.

– Позавчора зателефонував тато. Я раптом опинилася в одній зі схожих розмов, які вже друкувала "Медуза", де родичі один одному не вірять. Ми дуже намагалися почути одне одного. Не вийшло. Я попередила батька, що мені зателефонували з CNN і раз він публічно вийшов (зі своєю позицією щодо війни, - прим.авт.), вийду і я - говоритиму про те, що бачила на власні очі. Я багато працювала в Україні. Запитала, що я можу сказати публічно з того, що він мені каже. Він сказав. Я повторила у прямому ефірі CNN, – розповіла Марія.

- Шановні друзі та колеги в Росії. Я розумію, що мені говорити легше, мене не заберуть до автозаку, максимум оголосять зрадником і ворогом народу. Нас багато, ми обов'язково впораємося, ми зможемо зупинити цю жахливу, несправедливу війну, яку розпочав наш президент, – заявила актриса.

Володимир Машков був довіреною особою Путіна на президентських виборах і виступав на мітингу 18 березня в «Лужниках», присвяченому роковинам анексії Криму, але насправді спрямованому на підтримку путінського курсу окупації України. Він сказав промову, де запевнив, що " російські люди " люблять свою країну, виступають за мир без нацизму, за свою армію, за перемогу, і, звичайно ж, за президента.