Завантажити ще

Юрій Шевчук та "ДДТ" випустили кліп з кадрами бомбардувань українських міст

Юрій Шевчук та
Фото: instagram.com/ddt_band

Російський рок-гурт "ДДТ" та його лідер Юрій Шевчук випустили кліп на пісню "Де я?", в якому використано кадри бомбардувань Росією українських міст.

Пісня "Де я?" входить до нового альбому "ДДТ" "Творчість у порожнечі", що вийшрв 28 жовтня 2021 року.

Відео починається з текстів з Євангелія від Матвія: «Блаженні скорботні, бо вони будуть втішені. …Блаженні милосердні, бо вони помилуються. …Блаженні гнані за правду, бо їхнє Царство небесне». Закінчується кліп кадрами бомбардувань Маріуполя, Харкова та Бородянки.

«Я думав, що завтра все буде легше – хорошого більше, поганого поменше.

Але час замазаний брехнею та кров'ю, і моя філософія резонує болем!

Де я? Що я? Із ким я? Хто я?" - співається у пісні.

Саме на останньому рядку рефрена з риторичними запитаннями наприкінці відео з'являються кадри вибухів в українських містах.

Раніше Шевчук з "ДДТ" записали нову пісню "Маленька смерть", присвячену подіям у Росії, які спричинила війна в Україні. Пісню "Маленька смерть" Шевчук анонсував словами "Миру мир!".

Нову композицію "ДДТ" записали майже одразу після початку війни в Україні. 27 лютого Шевчук зіграв концерт у Тулі, на якому вперше виконав "Маленьку смерть". Перед початком виступу він звернувся до глядачів. Музикант зазначив, що настали тяжкі дні і гурт хотів скасувати концерти, тому що в ситуації, що склалася, це важко робити.

- Я думаю, а що я зробив, щоб цієї бійні не було? – промовив музикант.

І, здавалося б, Шевчук зробив чимало, склавши безліч антивоєнних пісень, які слухали росіяни на стадіонних концертах. "І боїмося всі ми, що дійдемо до війни", "Не стріляй", "Якщо був ти, старий, на неправій війні" і багато іншого - все це "ДДТ". Але Росія не послухала Шевчука.