19 травня
Завантажити ще

Модний дім Dolce & Gabbana відмовиться від використання натурального хутра

Модний дім Dolce & Gabbana відмовиться від використання натурального хутра
Фото: Фото Вітторіо Зуніно Челотто/Getty Images

Італійський будинок моди Dolce & Gabbana відмовився від використання натурального хутра у колекціях одягу. Відповідну заяву представників бренду опублікував журнал Vogue Italia.

-Ми прагнемо до більш стійкого майбутнього, в якому використання хутра тварин неможливе, - цитує директора з комунікацій та маркетингу Dolce & Gabbana Феделе Усаї видання.

Представник бренду запевнив, що відтепер модний будинок планує виробляти одяг та аксесуари з екохутра. У Dolce & Gabbana також збережуть робочі місця за співробітниками, які створювали хутряні вироби.

- Вся система моди несе важливу соціальну відповідальність, яку необхідно просувати і заохочувати: ми впроваджуватимемо інноваційні матеріали та екологічно чисті виробничі процеси в наші колекції, зберігаючи при цьому робочі місця та професіоналізм, який ризикує зникнути, - зазначив Усаї.

Раніше від використання натурального хутра у своїх колекціях відмовилися модні будинки Versace, Prada, Giorgio Armani, бренди Ralph Lauren, Michael Kors та Burberry. Відмовилися від цієї ідеї і дизайнери Стелла Маккартні та Вів'єн Вествуд.

 

Новини по темі: Мода Хутро