Завантажити ще

Наталія Бабенко - про «Найкращі Вихідні», роль в «Кріпосній», фото в стилі ню та кохання

Наталія Бабенко - про «Найкращі Вихідні», роль в «Кріпосній», фото в стилі ню та кохання
Фото: Юлія Кононенко

Наталія Бабенко зіграла одну з головних ролей у комедії « Найкращі Вихідні », яка виходить у широкий прокат 2 лютого. Незважаючи на те, що її героїня Міра - кар'єристка із синдромом відмінниці, навіть їй не вдається втримати ці вихідні під своїм контролем.

Розповідаємо разом із Наталією Бабенко усі подробиці. Але історіями про найкращі вихідні наш список тем для обговорень не вичерпується.

Умію знаходити час для себе, друзів та пригод

- Наталю, що вам подобається у вашій героїні?

- У цього персонажа цікава градація - Міра змінюється протягом усього фільму. Через якусь свою злість, нерозуміння та гіпервідповідальність вона все одно приходить до розуміння того, що в житті потрібно розслаблятися, цінувати все тут і зараз. Вона настільки була зациклена на роботі, щоб дати своєму братові все необхідне, що просто забула про себе – забула, що можна дружити, любити, насолоджуватися життям. І класно, що мій персонаж вчиться жити у моменті.

- Мені здається, ви певною мірою схожі на Міру, у доброму розумінні, своєю відповідальністю. Ви вмієте відриватися на повну?

- Так. Я вмію поєднувати роботу та особисте життя. Це дуже важливо. Дуже люблю роботу, люблю моменти, коли недосипаєш, відчуваєш приємну втому, але знаходжу час для себе, для друзів, для пригод. Мені важливо підживлюватись простими радощами, отримувати позитивну енергію та акумулювати її у творчий процес. Без цього можна зачахнути.

- Можете згадати свої найкращі вихідні?

- Мені здається, я спонтанно створюю їх практично постійно. Бувають моменти, коли ти сидиш удома і нікуди не збираєшся, а тут дзвонять друзі й кажуть: «А поїхали до іншого міста!». Тому всі мої вихідні найкращі.

Просто потрібно вміти правильно розставляти акценти та розуміти, від чого ти кайфуєш.

- До речі, нещодавно бачила відео, як ви з друзями бавилися у снігу. Це і є ці щасливі моменти?

- Так! Нещодавно був чудовий день, ми з друзями сміялися, стрибали, падали, танцювали. Було класно. В принципі, моє дозвілля так завжди і виглядає.

– Прочитала на сторінці «Найкращих Вихідних» у фейсбуці цікаву фразу: «Наталія Бабенко під час зйомок пробігла не один десяток кілометрів на підборах. Мабуть, біг у кіно – це справді її карма». Що скажете?

- Мені здається, сценаристам вдалося зробити класне посилання на наш фільм «Пульс» (посміхається). Може, такого задуму й не було, але вийшло чудово. Адже обидві картини, і «Пульс», і «Найкращі Вихідні», знімала кінокомпанія FILM.UA (у спортивній драмі «Пульс» Бабенко зіграла головну героїню – паралімпійську чемпіонку, легкоатлетку Оксану Ботурчук. Заради ролі вона пів року тренувалася за програмою підготовки професійних спортсменів - Авт.).

- Але бігати на підборах - це ще те задоволення! Ноги цілі лишилися?

- Так. Але коли знімали на Подолі, на Воздвиженці, бігати бруківкою було дуже боляче.

Наталія любить весело проводити час зі своїми друзями та завжди намагається знаходити для цього час. Фото: Instagram.com/natalibabenko/

Наталія любить весело проводити час зі своїми друзями та завжди намагається знаходити для цього час. Фото: Instagram.com/natalibabenko/

Людина, яка любить, ніколи не поставить перед вибором

- А до « Кріпосної » ви як потрапили? На історії вашої Віри якраз і була зав'язана вся інтрига третього сезону. Одразу пробувалися на цю роль?

– Етап проб був дуже довгим. Перші проби були минулої весни. Тоді ще навіть повного сценарію не було. Довго мені не дзвонили, і я вже подумала, що швидше за все не підійшла. Але у серпні мене знову запросили на проби. Потім ми провели ще одні проби у вайбері. Проби онлайн – такого у мене ще не було. Це досить складно, незвично, але дуже цікаво, бо після таких проб ти собі кажеш: «Ух ти, якщо ти таке пройшла, все буде добре».

Дуже хотіла зіграти у такому кіно. Пробувалась і на роль Каті, але грати її не хотіла. Дуже хотіла Вірочку!

Я розуміла, що роль Каті – головна роль, але є момент, коли роль - не твоя. Тим більше, коли ти маєш вцілити у психофізику, підлаштовуватись під емоції актриси, яка грала до тебе. Мені хотілося створювати свого персонажа. І я дуже вдячна, що на роль Віри вибрали мене. Вона хоч і не велика, але, як ви сказали, ключова, дуже важлива для мене. Пишаюся цією роллю.

– Роль вашого коханого зіграв Сергій Стрельников. Він – один із найзакритіших акторів у нашому кіно, майже не дає інтерв'ю. Чи легко вам було в його компанії, оскільки він створює враження строгої і серйозної людини?

- Коли вперше його побачила, так, було враження, що він строгий, думала - а як же нам зараз кохання грати? Але насправді Сергій – дивовижний партнер. Дуже добрий, відкритий. У роботі між нами не було стіни, лише простягнуті один до одного руки. Працювати з ним – одне задоволення.

- Вам же відразу довелося кохання грати, а за сюжетом - ви кохання всього його життя!

– З першої хвилини ми домовилися допомагати один одному. З цих слів я зрозуміла, що все в нас вийде класно.

Коли ти відчуваєш внутрішнє тепло від людини, ти не закриватимешся. Більше нічого особливо й не потрібно. Далі допомагає наша професія.

- Коли ви розповідали про Віру в інстаграмі, то цікавилися у своїх підписників, на що вони здатні заради кохання. А на що ви здатні заради кохання? Пам'ятаю, минулої нашої бесіди ви говорили: якщо стоятиме питання – вибирати між професією та любов'ю, оберете професію.

- Не можна бути настільки категоричною у своїх висловлюваннях (сміється). Якщо людина тебе любить, вона апріорі не ставитиме тебе в таке становище. Напевно, я не дуже чітко сформулювала свою думку. Просто якщо люди спочатку намагаються тебе в чомусь обмежити, забрати твою свободу або сказати «ні, цим ти не займатимешся» - це не про кохання, і від таких людей варто триматися подалі. Людина, яка тебе справді любить, ніколи не поставить тебе перед вибором. Твоя людина нізащо в житті не скаже тобі: сядь удома та готуй мені борщі.

Кохання - це про порозуміння, щирість, довіру, чуттєвість, ніжність.

Я, безумовно, хочу зустріти чоловіка, з яким мені буде комфортно, якого я полюблю, і це буде взаємно. Для мене любов – це коли дві самодостатні особистості не обмежують одне одного, а рухаються кожен у своєму напрямку, але при цьому підтримують і допомагають одне одному.

У третьому сезоні «Кріпосної» акторка зіграла Віру, в яку були закохані герої Сергія Стрельникова (на фото) та Максима Радугіна – Стефан Яблоневський та Андрій Жадан. Фото: Instagram.com/natalibabenko/

У третьому сезоні «Кріпосної» акторка зіграла Віру, в яку були закохані герої Сергія Стрельникова (на фото) та Максима Радугіна – Стефан Яблоневський та Андрій Жадан. Фото: Instagram.com/natalibabenko/

Важливо почуватися красивою та сміливою

- У свій день народження 9 серпня ви писали, що хочете метеликів у животі та закохатися. Тобто цей рік ви собі загадали під знаком романтики?

- А чому б і ні?! Мені здається, у мене була досить велика пауза у відносинах. Кожній людині хочеться бути коханою і жити в гармонії.

- Вам де вдається знайомитись із хлопцями?

- Це проблема (сміється). Ти або працюєш, або, якщо не працюєш, особливо ніде й познайомитися поза знімальним майданчиком.

Якщо чесно, навіть не знаю, де зараз люди знайомляться.

- Багато хто шукає кохання на сайтах знайомств.

– Я не зареєстрована на сайтах знайомств. Не люблю це все. Навіть не пробую, бо розумію – це не мій формат.

– А ще у вас у списку бажань були пригоди, спонтанності, сюрпризи, цікаві ролі. Що з цього вже збулося?

- Щоб були сюрпризи, потрібне кохання (посміхається). Ось каже тобі твоя кохана людина: «Збирайся, їдемо до Львову чи Одеси…» Або взагалі в іншу країну. Просто та спонтанно. Я дуже легка на підйом.

- Нещодавно у вас була дуже гарна фотосесія у стилі ню. Чому, на вашу думку, такі зйомки важливі для дівчат?

- Це була дуже спонтанна зйомка. Ми домовилися із фотографом, що це буде зовсім інший формат. Ніжної частини фотосесії, де я трохи оголена, не мало бути. А потім Саша каже мені: "Не знаю, як ти відреагуєш, але я хочу зняти фото ню".

І я погодилася. Я дуже давно хотіла таку зйомку, але не виходило - для мене дуже важливим є коннект з людиною, моя готовність як особистості, щоб довіритися, розкритися. А тут я зрозуміла, що це буде гарно, і довірилася. Вийшли естетично-художні фотографії, ніжні, мені за них не соромно.

Важливо почуватися красивою, не боязкою, сміливою. Це виклик собі, подолання якихось комплексів. І коли ти відпускаєш усе, розумієш: ти гарна така, яка є. Навіть із якимись своїми недоліками.

- Ви почуваєтеся красивою та сексуальною дівчиною? У вас, до речі, дуже гарні родимки на обличчі.

- Велике спасибі. Як круто! Мені ніхто не говорить про них, але я їх дуже люблю.

Чи відчуваю я себе красивою та сексуальною? Так, але іноді й ні. Мені здається, як і кожна людина. Іноді думаю: "Тут чогось багато, там чогось мало". Але потім все ж таки усвідомлюю, що ти - це ти, і повинна любити себе такою, якою є. Якщо ти сама не будеш себе любити, тебе ніхто не любитиме. Тому намагаюся любити себе.

- Ханжі, звичайно, на такі фото завжди кажуть: «Боже, як же так можна!» Завжди знайдуться люди, яким аби тільки гидоти якоїсь написати. Але у вас я не бачила негативних коментарів. Ви щаслива людина – у вас немає хейтерів?

- Мені гидоти ніхто не пише, дякувати Богу. А якщо іноді напишуть якесь погане слово, не звертаю на це уваги.

Коли ти вирішуєш вести соціальну мережу, ділишся своїми знімками, своїм життям, маєш бути готовим до того, що комусь це подобається, а комусь – ні, хтось це прийматиме, хтось не буде.

Я готувалася до того, що люди бувають різні. У соцмережах у мене хейтерів немає, але вони з'являються, коли виходять якісь проекти. Тоді починають писати: вона потвора, у неї вуха стирчать, товста, крива, коса... Ставлюся до цього з гумором. Ми всі різні, я не можу всім подобатися, всім догоджати, і не зобов'язана це робити.

Мені важливо, як мене сприймає моє оточення, ті люди, які мене знають, з якими я дружу і спілкуюся. Розумію, що хтось може заздрити, комусь ти можеш бути неприємною з якихось причин, але я не можу зрозуміти, навіщо люди пишуть негатив. Я, наприклад, не розтрачую себе на якісь безглузді дурні коментарі. У мене насичене життя і мені є чим зайнятися.

Коли людина щаслива, вона не буде комусь писати гидоти і проклинати. Бажаю таким людям знайти щастя та душевне утихомирення.

- Люблю дивитися, що шукають люди про людину у гуглі. Про вас у перших рядках запитів – зріст та вага.

- Напевно, думають – товстенька чи не товстенька (сміється). Я не соромлюся своїх параметрів. Мій зріст - 164 см. Вага варіюється від 55 до 58 кг. У моєму розумінні я маю бути трохи стрункішою, але від свого не втечеш.

- Зараз зайняті у якомусь проекті?

- Сподіваюся, будуть кастинги, пропозиції, дуже хочеться працювати, але поки що триває післяноворічне затишшя. 2 лютого чекайте на «Найкращі Вихідні». Наприкінці лютого або на початку березня на СТБ має вийти наша 16-серійна історія «Будинок за високим парканом». Сподіваюся, ми добре попрацювали і наше кіно сподобається глядачам.

- У якому кіно ще хотіли б спробувати себе?

- Хочу зіграти в історичному чи військовому фільмі. Мені була б цікава історія про Голодомор. Хочеться зіграти щось складне, сильне, глибоке і важке, коли треба просто вивернутися навиворіт.

Історичне фентезі цікаве. Або просто фентезі. Хочеться чогось чарівного, казкового, чаклунського. Хочеться того, чого ще не було.

А так у принципі мені хочеться всього й побільше.

Наталія дуже давно хотіла такої зйомки. І погодилася, коли змогла розслабитися та довіритися фотографу. Фото: Олександра Гененфельд

Наталія дуже давно хотіла такої зйомки. І погодилася, коли змогла розслабитися та довіритися фотографу. Фото: Олександра Гененфельд

ДО РЕЧІ

Про що фільм «Найкращі Вихідні»?

У комедії глядачі побачать чотири історії. Одна з них починається з того, що Ганс, хлопець із Німеччини, влаштовується волонтером на фестиваль Atlas Weekend. Він планує підкорити серце українки Ольги, з якою до цього спілкувався лише у мережі. Але, звичайно, все йде не за планом.

Герої другої історії – хлопці з Кривого Рогу, які влаштовують легендарну холостяцьку вечірку.

У третій – юна одеситка шукає свого батька-рокера, якого не бачила та ідеалізувала довгих 10 років.

Ну а четверта історія – це історія про кар'єристку зі Львова, яка приїжджає на найважливішу в її житті співбесіду, але молодший брат зриває їй всі плани.

У «Найкращіх Вихідних» звичний світ Міри перевернеться догори дригом. Фото: FILM.UA

У «Найкращіх Вихідних» звичний світ Міри перевернеться догори дригом. Фото: FILM.UA

У ролях: Дар'я Петрожицька, Ірма Вітовська, Еліас Райхерт, Аліна Чебан, Георгій Хостікоєв, Наталія Бабенко, Тарас Денісюк, Максим Девізоров, Олександр Рудинський, Максим Кириченко. З'являться на екрані й українські артисти: The Hardkiss, Alyona Alyona, Onuka, Артем Пивоваров, Вєрка Сердючка та Бенд.