Завантажити ще

Kalush Orchestra відповіли на звинувачення Alina Pash у плагіаті музики для колядки: Це все випадково і не спеціально

Kalush Orchestra відповіли на звинувачення Alina Pash у плагіаті музики для колядки: Це все випадково і не спеціально
Фото: instagram.com/kalush.official

Учасники гурту Kalush Orchestra у відповідь на звинувачення Alina Pash у плагіаті партії музики заявили, що написали лише нову версію народної щедрівки, а не новий трек. Проте визнали, що партія з контрабасом справді схожа на фрагмент із пісні співачки Bosorkanya, але вийшло це випадково. Про це пише телеграм-канал "Культурна пральня".

"Йоу, усім салют. Хто бачив видосик, де ми щедрували на Берестейській? Не знаю, чи чули, але нас звинувачують, що там дуже схожа контрабасова партія на якийсь трек Alina Pash і це потрібно якось прокоментувати. Так це ж щедрівка, там є народні слова, і в нас, можливо, ще якісь інструменти в цьому світі з кимось повторюються. Я не знаю. Нам не хотілося, щоб так вийшло. Вони справді схожі", – зазначив соліст гурту МС Кіліммен.

Прокоментував скандал і саунд-продюсер треку Стас Чорний. Музикант додав, що при створенні пісні гурт не слухав композиції інших виконавців, а створював усе "у творчому потоці". Колектив пообіцяв перезаписати трек із новою партією контрабасу та презентувати трек наступного року.

"Мені, звичайно, шкода, що так сталося. Але хочу запевнити, що все це випадково і не спеціально. Ми коли зустрілися з музикантами на студії, то не слухали жодної з пісень, не рівнялися на жодну з пісень, а просто робили все в творчому потоці. Оскільки є претензія схожості, ми обов'язково замінимо партію контрабасу на кардинально іншу до офіційного релізу пісні, що відбудеться наступного року, наступного Щедрого вечора", - уточнив саунд-продюсер.

Історія скандалу

Співачка Alina Pash у сторіс Інстаграму заявила , що музиканти з Kalush Orchestra запозичили партію з контрабасом із треку Bosorkanya для своєї колядки, при цьому її не змінивши. Артистка натякнула, що тим музикантам, які вважають себе артистами з новою музикою, але при цьому копіюють чуже, не місце на Нацвідборі на "Євробачення".

Kalush Orchestra – проект популярної реп-групи KALUSH, запущений у 2021 році. До складу Kalush Orchestra входять: вокаліст Олег Псюк, діджей Кіліммен, Ігор Діденчук, Джонні Дивний, мультиінструменталісти Тимофій Музичук, Віталій Дужик.

Новини по темі: Нацвідбір Аліна Паш