Завантажити ще

Співак Barleben про ситуацію з LAUD: Ще не було жодного Нацвідбору, коли все пройшло "спокійно"

Співак Barleben про ситуацію з LAUD: Ще не було жодного Нацвідбору, коли все пройшло
Фото: instagram.com/barlebensoul

Співак Barleben, який пройшов у фінал Нацвідбору Євробачення після дискваліфікації  LAUD, в інтерв'ю MUZVAR заявив, що він і його команда дуже підтримували артиста. Проте саму ситуацію музикант коментувати відмовився.

- Залишаю це за межами своїх коментарів. Насправді у першій версії фіналістів ми командою підтримували LAUD. Він і його менеджмент – 100% професіонали своєї справи, – поділився Barleben.

Також виконавець, відповідаючи на запитання, як він ставився до такого несподіваного повороту на конкурсі, відповів, що поки що не було ще жодного "спокійного" Нацвідбору.

- Навіть коли відбір проходив за зачиненими дверима. Це підігріває інтерес, і ось хтось вже перечитує біографії всіх фіналістів у пошуках інфоприводів. Нам зателефонували організатори вчора ввечері, то була суцільна несподіванка. Далі підписували документи, і ось Barleben у фіналі, – сказав артист.

24 січня з Національного відбору Євробачення дискваліфікували співака LAUD через те, що заявлена ним для участі пісня Head Under Water була оприлюднена у 2018 році. Місце співака у фіналі Нацвідбору зайняв виконавець Barleben із треком Hear My Words.

Олександр Барлебен раніше був волонтером в АТО, капітаном СБУ. Кар'єру співака розпочав у 2019 році, випустивши пісню "Сенс мого життя". У 2020 році разом із компанією Live Music презентував соціально-музичний проект "Stop the war", присвячений війні на Донбасі. Брав участь у 8 сезоні шоу "Х-Фактор" та 11 сезоні "Голосу країни".

Новини по темі: Євробачення