Завантажити ще

Зірку серіалу «Каменська» Віру Воронкову перевели з реанімації

Зірку серіалу «Каменська» Віру Воронкову перевели з реанімації
Фото: instagram.com/voronkovavera/

Російська актриса перебуває у лікарні з 19 січня – після того, як спалахнула ялинка в її квартирі. Весь цей час Віра Воронкова була в реанімації, тепер її переводять в опікове відділення, повідомив телеграм-канал «112».

У Воронкової – тяжкий опік верхніх дихальних шляхів та термоінгаляційне ураження. Коли почалася пожежа, у квартирі крім актриси перебувала її 14-річна донька та кішка.

Артистка намагалася загасити вогонь сама, але безуспішно. У результаті актриса встигла разом із донькою вийти з квартири, обох госпіталізували. Кішка загинула.

Віра Воронкова - російська актриса театру та кіно, заслужена артистка Росії. Здобула освіту в Школі-студії МХАТ. Знімалася у серіалах «Предчуття», «Марш Турецького», «Каменська-4», «Журов».

Тим часом постраждалу під час пожежі у квартирі співачку Марину Хлєбнікову виписали після двомісячного лікування. Поки вона житиме у друзів - доки квартиру не відновлять після загоряння. /culture/a640744-postradavshuju-v-pozhare-marinu-khlebnikovu-vypisali-iz-bolnitsy