28501
0
26 лютого
Завантажити ще

Група "Тартак" оголосила про розпад після 26 років кар'єри

Група
Фото: instagram.com/tartak_ua

Музиканти гурту "Тартак" оголосили про розпад колективу після 26 років кар'єри. Про завершення роботи у складі гурту артисти повідомили у соцмережах у колективній заяві. Що стало причиною розпаду - невідомо, однак самі музиканти додали, що зіткнулися з труднощами в шоу-бізнесі.

"Ми, музиканти "Тартака", сьогодні офіційно завершуємо свою роботу у складі гурту. Спасибі всім, хто підтримував наші спроби втримати на ходу цю легендарну машину, але надто багато перешкод ми зустріли на шляху", - сказано в заяві групи в Інстаграмі.

При цьому учасники колективу додали, що продовжать працювати разом, але вже в іншому проекті.

"Однак у нас є й хороша новина. За два роки існування "Тартаку" в оновленому складі нам удалося створити між собою справжню колективну синергію, і це дало натхнення рухатися далі. Незабаром вийде у світ наш новий проект, над яким ми наразі плідно працюємо і вже не можемо дочекатися прем'єри першої, дебютної, роботи. До зустрічі", – зазначили музиканти.

Гурт "Тартак" був заснований 1996 року в Луцьку. За 26 років колектив випустив 10 альбомів. 2014-го з'явився проект Сашка Положинського під назвою "Був'є". У лютому 2020-го Положинський пішов із гурту "Тартак" без пояснень, а колектив продовжив виступати в оновленому складі. Найпоплярніші хіти колективу: "Я не знаю", "Не кажучи нікому", "Лицарський хрест", "Стільникове кохання".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від TARTAK/ТАРТАК (@tartak_ua)

Новини по темі: група "Тартак"