Завантажити ще

Cardi B хотіла накласти на себе руки через заяви блогерки: Поширювала про мене брехню

Cardi B хотіла накласти на себе руки через заяви блогерки: Поширювала про мене брехню
Фото: instagram.com/iamcardib

Американська реп-виконавиця Cardi B розповіла, що замислювалася над суїцидом через відео YouTube-блогерки Таші К. Про це повідомляє TMZ.

Під час засідання суду співачка заявила, що почувала себе "пригніченою та безпорадною" і хотіла накласти на себе руки. Вона також додала, що це позначилося на її стосунках із чоловіком - репером Offset, і вважала, що "не заслужила своєї дитини". Cardi B зазначила, що після перегляду повідомлень від Таші подумала, що "таке може зробити лише демон".

У 2018-му та 2019 році YouTube-блогерка Таша К. опублікувала понад 20 відео, на яких звинувачувала Cardi B у заняттях проституцією та говорила, що у реп-виконавиці венеричні захворювання. Вона також стверджувала, що дочка співачки може мати проблеми зі здоров'ям через те, що Cardi B вживає наркотики. У відповідь на звинувачення артистка подала на блогерку до суду за наклеп. За словами виконавиці, Таша спеціально намагалася "зруйнувати" її кар'єру за допомогою хибних звинувачень.

Cardi B 29 років. Вона реп-виконавиця, автор пісень та актриса. До початку музичної кар'єри працювала стриптизеркою у нічному клубі. 2018 року випустила пісню I like It, яка принесла їй популярність. Відомі пісні: Money, Up, No Limit. З 2017 року одружена з репером Offset. У 2018 році у них народилася дочка Калче Кіарі Сефас, а у 2021 році – син, його ім'я пара не розкриває.

Новини по темі: Знаменитості