Завантажити ще

Госпіталізована до реанімації Проклова розповіла про прогнози лікарів: У мене найкращий варіант інсульту

Госпіталізована до реанімації Проклова розповіла про прогнози лікарів: У мене найкращий варіант інсульту
Фото: Фото: Михайло ФРОЛОВ/KP.RU

Російська актриса Олена Проклова, яка напередодні потрапила до реанімації в Москві, розповіла журналістам, що найближчий місяць проведе у лікарні. В результаті інсульту у неї не пошкоджені ані рухові, ані розумові функції, але пошкоджений мозжечок, тож запланована операція.

- У мене все нормально, тут просто не дозволяють говорити по телефону, ось дали мені п'ять хвилин. У мене найкращий варіант інсульту, у мене не пошкоджені ані рухові функції, ані розумові, у мене пошкоджено мозжечок, і це вестибулярний апарат. Тобто мене увесь час нудить, кружляє, мотає з боку на бік. Мені ставитимуть стент на початку лютого. Обіцяю, що до кінця лютого я буду вже в повному здоров'ї. Ось поспішаю повідомити, щоб ви не переживали. Дякую за увагу! – поділилася артистка у розмові з Газета.ru.

Проклова була доставлена до лікарні 10 січня зі скаргами на сильне запаморочення та підвищений тиск. Медики направили артистку на МРТ головного мозку, яка показала інсульт. Пізніше Проклову перевели до реанімації у стані середнього ступеня тяжкості.

Актрисі 68 років. Популярність їй принесли ролі у радянських фільмах "Снігова королева", "Будьте моїм чоловіком", "Собака на сіні", "Міміно", "Капітанська донька".

Проклова тричі була одружена. Її першим чоловіком був режисер-документаліст Віталій Мелік-Карамов. У 1972 році у них народилася дочка Аріна, а ще через три - подружжя розлучилося. Другим обранцем артистки був лікар Олександр Дерябін, а третім – бізнесмен Андрій Трішин. Пара була разом 30 років і розлучилася у 2015 році. Від цих стосунків у Проклової є дочка Поліна.

Новини по темі: артисти з РФ інсульт