Завантажити ще

Shady lady повертається: Ані Лорак анонсувала концерти в Україні у 2022 році

Shady lady повертається: Ані Лорак анонсувала концерти в Україні у 2022 році
Фото: instagram.com/anilorak

Ані Лорак у травні 2022 року дасть концерти у Харкові, Запоріжжі та Херсоні. Графік ще формується, та географію туру планують розширити. Про це артистка розповіла у інтерв'ю "КП" в Україні".

- Скористаюся нагодою і відкрию вам секрет. Вже цього року ми з моєю командою потішимо шанувальників серією концертів по Україні з програмою The Best, на яких пролунають хіти та нові пісні. Графік формується, але вже відомі дати перших шоу: 20 травня – Харків, 22 травня – Запоріжжя, 23 травня – Херсон. Стежте за оновленнями на моїх сторінках у соцмережах та на офіційному сайті, - сказала співачка.

Ані Лорак вирушить у тур із розширеною програмою The Best, яку представила під час концерту в Одесі у серпні. Це був перший сольний виступ в Україні з 2014 року.

- Це буде спеціальна оновлена програма The Best, наразі ми вдосконалюємо шоу, щоб здивувати навіть найвибагливіших глядачів. Обов'язково буде блок із українськими хітами, а також новими піснями, які заплановані до виходу напередодні туру, - зізналася артиста.

Повну версію інтерв'ю з Ані Лорак читайте 13 січня у газеті "КП" в Україні" та на сайті kp.ua.

Фото: internet-bilet.ua

Фото: internet-bilet.ua
Новини по темі: Концерти Ані Лорак