Завантажити ще

Катерина Тишкевич: Оксана Байрак любить говорити, що ми з нею однієї крові

Катерина Тишкевич: Оксана Байрак любить говорити, що ми з нею однієї крові
Фото: телеканал Україна

Чотирьохсерійна тепла лірична комедія «3+3?» Оксани Байрак вийде на каналі «Україна» у новорічні свята. Основна сюжетна лінія у цьому фільмі, звичайно ж, кохання. Ну а в кадрі – Максим Дрозд, Антон Батирев, Катерина Тишкевич, Ганна Сагайдачна, Георгій Москалюк, Фрося Мельник.

Ми поговорили з Катериною Тишкевич про її роль у «3+3?» та новорічний настрій

«У моєму арсеналі немає люксових сумок чи туфель»

- Катерино, ваша героїня у цій історії – вона яка?

- Мою героїню звуть Дар'я. Вона вольова, в міру цинічна, але при цьому тонкої душевної організації і має відмінне почуття гумору.

– Чим вас зацікавив сценарій Оксани Іванівни?

- Це дивовижна новорічна історія, що якимось загадковим чином поєднує у собі як сильну драматичну, так і комедійну лінії.

З Оксаною Іванівною це вже четвертий спільний проект. У нас давно творчий тандем та справжня дружба. Як любить говорити Оксана: "Ми з тобою однієї крові".

- Акторам іноді доводиться набирати вагу, вчитися хореографії, музиці... Чого б вам справді хотілося навчитися?

- Усім відомо, що для ролі Маші у гучному багатосерійному фільмі Оксани Байрак «Ніщо не трапляється двічі» я за місяць скинула 8 кілограмів.

Чого б справді хотілося навчитися – то це танцям. Я не пластична від слова «зовсім», але працюю над цим. Минулого року затягла чоловіка на заняття сальсою. Валік (актор Валентин Томусяк. – Авт.) на відміну від мене чудово володіє своїм тілом завдяки танцювальному минулому. З таким партнером затанцює навіть дерево, тому я досягла певних успіхів. Далі тримаємо курс на бачату.

- Ви завжди виглядаєте бездоганно у кадрі. Як вибираєте одяг поза зйомками - під настрій, згідно з трендами, до чого лежить душа?

- Найчастіше я абсолютно байдужа до речей, у моєму арсеналі немає люксових сумок чи туфель, прикрас з діамантами та іншого, що підтверджує зірковий статус, як у нас прийнято вважати. Я не кажу, що погано чи неправильно – мати такі атрибути. Просто мене це не заводить. Принаймні на цьому етапі. Так що я за комфорт у вигляді численних спортивних костюмів та взуття на низькому ходу. Каблуків мені вистачає в кадрі, адже найчастіше граю ролі фатальних розлучниць та антагоністок, а такі жінки завжди на підйомі в обох сенсах цього слова.

- А що вам допомагає залишатися у добрій формі?

- Я не маю дару їсти все і не товстіти, так що найчастіше трапляються гойдалки з вагою, до яких я, загалом і у цілому, звикла. Приймати себе можна і потрібно будь-якою, і якщо я сьогодні на 5 кілограмів більше, ніж пару місяців тому, це означає лише те, що треба зав'язувати з хінкалі на ніч. Але моя енергетика і харизма все одно при мені, а це куди важливіше за зайву складку на животі (усміхається).

Оксана Байрак ніжно називає акторку «моя улюблена Тишля». Фото: Instagram.com/ksanabayrak/

Оксана Байрак ніжно називає акторку «моя улюблена Тишля». Фото: Instagram.com/ksanabayrak/

«Регулярно отримую від світу підказки та подарунки»

- Як із чоловіком плануєте провести Новий рік?

- Ще обговорюємо варіанти, але швидше за все, як і завжди, поїдемо до мого рідного міста і Новий рік зустрічатимемо там. У цей час року в Одесі майже ніколи немає снігу, зате завжди присутній запах свободи, веселощів і пригод. Є в планах провести хоч один Новий рік у теплих краях, але у чоловіка щільний знімальний графік, тож цього року не судилося.

- Доктор Гері Чепмен стверджує, що існує п'ять мов кохання: слова заохочення, час, подарунки, допомога та дотик. Яка ваша мова?

- А чому не можна все й одразу? Якщо дійсно любиш, всі ці пункти природні і виконуються з обопільним бажанням.

- Новорічні свята для багатьох пов'язані з якимось чаклунством. Яка подія виявилася справжнім дивом і чому?

- У мене дуже цікаве та насичене життя, тож виділити якесь конкретне диво не зможу. Просто тішуся, що мій контакт із Всесвітом налагоджений так, що я регулярно отримую від світу підказки та подарунки. А вміння розпізнавати ці знаки та з довірою до своєї інтуїції рухатися життям – чи це не диво?

Катерина та Валентин разом 7 років. Фото: Instagram.com/mrsketrin/

Катерина та Валентин разом 7 років. Фото: Instagram.com/mrsketrin/

- У вашій професії немає постійного заробітку, особливо артисти це відчули під час пандемії. Яке ваше ставлення до грошей?

- Важке питання. Іноді хочеться стабільності… Але потім згадуєш, що закоханий у свою професію, отримуєш величезний кайф від знімального процесу і якось видихаєш. Адже багато людей сидять у задушливих офісах і виконують монотонну роботу день у день. А у нас кожен новий проект – це ще одне маленьке життя, повне фарб та цікавих знайомств. Це перекреслює момент тривоги через відсутність якоїсь фіксованої щомісячної зарплати.

- Коли з'являється багато роботи і з нею можливості, чи ваші бажання зростають у матеріальному сенсі?

- Звісно так. Бажати та мріяти дуже важливо. Іноді якісна візуалізація дає дивовижний результат.

В образі Даші у фільмі

В образі Даші у фільмі

«Не уявляю свого життя без спонтанності»

- З чим ви не миритеся в інших людях?

- Не можу терпіти сумовитість і виставлення себе жертвою за будь-яких обставин.

- А у собі?

-  Зі звичкою завжди кудись поспішати, що часто виявляється зі знаком мінус. З гнівливостю до прояву оточуючими дурості, непрофесіоналізму та неосвіченості. До мене ніяк не дійде, що в цьому світі ніхто і нікому нічого не винен. І жодна людина не зобов'язана відповідати моїм очікуванням.

- Чи доводиться вам у житті приборкувати якихось «внутрішніх демонів»?

- Внутрішніх демонів необхідно іноді випускати на прогулянку для дотримання балансу. Інакше буде лише гірше. Я ще не виробила конкретної схеми власної гармонії.

- Тоді без чого не уявляєте своє життя?

– Без спонтанності. Я дуже легка на підйом і живу із відкритим серцем. Завдяки цим якостям трапляються чудові речі – несподівані знайомства, подорожі, покупки та ще багато всього хорошого.

- Якби у вас із чоловіком з'явилося кілька вільних днів, куди б вирушили?

- Ми обожнюємо Барселону. Але були там уже кілька разів, тому швидше за все це був би Мадрид чи Венеція. Закохані в Іспанію та Італію.

- Що ви забажаєте собі на 2022 рік?

- Не згортати зі шляху свого призначення, бути у згоді зі своїм вищим «я», діяти в гармонії тіла і духу і викорінити максимально саморуйнівні фактори.

Актриса зізнається, що на зйомках так втомлюється від гламурних принад, що у житті любить прості комфортні речі. Фото: Instagram.com/mrsketrin/

Актриса зізнається, що на зйомках так втомлюється від гламурних принад, що у житті любить прості комфортні речі. Фото: Instagram.com/mrsketrin/