26 сiчня
Завантажити ще

Євгенія Власова про стосунки з Костюком після розлучення: Він пропонував почати все спочатку

Євгенія Власова про стосунки з Костюком після розлучення: Він пропонував почати все спочатку
Фото: instagram.com/eygeniavlasova

Українська співачка Євгенія Власова зізналася, що після розлучення  продюсер Дмитро Костюк намагався повернути сім'ю та пропонував їй зійтись, але артистка відмовилася. Подружжя перебувало у шлюбі майже чотири роки, з яких вони прожили разом лише п'ять місяців.

- Згодом він прийшов і сказав: Давай відновлювати стосунки, почнемо все з початку, новий будинок, все нове. Я розуміла, що ні. Звичайно, ні, - поділилася Власова в інтерв'ю ютуб-каналу "Олицкая". – Тепла не було. Якісь стосунки були, але це не те, чого хотіла моя душа. Для мене важливо було завжди підійти та лягти на плечі своєму коханому чоловікові. А там цього ніколи не було і ніколи не потрібно було йому, а всі мої старання і бажання це зробити були погашені. Я не розумію, навіщо тягнути нещасне співіснування? Терки бувають, але якщо це в умовах кохання, то це клас, можна розмовляти... Коли це умови відносин аля любов, але щось... Ні він, ні я насправді в той період не любили по-справжньому. То були невротичні відносини.

Артистка додала, що за 17 років Костюк майже не спілкувався із донькою Ніною, але останні три роки виплачує аліменти.

- На сьогоднішній день у нього до мене різко негативне відношення, бо у його розумінні я та, що пішла. Незважаючи на те, що я намагалася налагодити стосунки, щоб вони спілкувалися з дитиною... Нещодавно ми сиділи розмовляли з дочкою, і вона каже: - Слухай, мам. З ним все гаразд? Я говорю: - Аліменти прийшли, напевно, все добре, - розповіла артистка.

Євгенії Власовій 43 роки. Кар'єру розпочала у 2000-х під керівництвом колишнього чоловіка-продюсера Дмитра Костюка. Найвідоміші її хіти: "Я буду", "Плачь обо мне", "Ветер надежды". У 2017 році вона зробила паузу у кар'єрі через проблеми зі здоров'ям. ЗМІ писали, що лікарі діагностували рак. Зірка спростувала ці чутки, заявивши, що мала планову операцію, після якої знадобився курс хіміотерапії. Пізніше співачка зізналася, що діагноз був помилковим, і онкології в неї ніколи не було. Взимку 2021-го артистка вперше за чотири роки виступила перед публікою у шоу “Голос країни”, а восени взяла участь у проекті "Танці з зірками".