Завантажити ще

Євгенія Власова попросила продюсерів "Танців з зірками" не "висмоктувати скандали з пальця"

Євгенія Власова попросила продюсерів
Фото: instagram.com/maksleonov_official

У четвертому ефірі шоу "Танці з зірками-5" на 1 + 1 співачка Євгенія Власова попросила продюсерів проекту «не висмоктувати скандали з пальця" в щоденниках перед виступами учасників. Артистці не сподобався сюжет, в якому її партнер Макс Леонов нібито некоректно коментує її успіхи. Танцюрист розповів, що на репетиціях співачка дуже втомлюється і це позначається на її емоційному стані. У підводці до номеру телеведучий Юрій Горбунов заявив, що Власова навіть хотіла піти з проекту. Їй також пропонували змінити партнера, але виконавиці вдалося помиритися з Леоновим.

- Я хочу попросити на всю Україну продюсерів [шоу] не висмоктувати скандал з пальця. Тому що у нас з Максимом все добре, скандалів практично немає. Ми нормальна пара, у нас все відмінно і працюємо ми дуже-дуже круто, - звернулася співачка.

У четвертому епізоді проекту учасники дивували глядачів і журі латинськими танцями. Лідерами турнірної таблиці стали Ольга Харлан та Дмитро Дікусар, а аутсайдерами MELOVIN і Ліза Русина. За сумою оцінок суддів і телеглядачів в зоні ризику опинилися Олег Михайлюта та Катерина Трішина, а також Олексій Суровцев і Маша Колосова. У підсумку, проект покинули Олексій Суровцев і Маша Колосова.

Раніше з шоу також вилетіли комік Іван Люленов і його партнерка Яна Цибульська, а також актриса Олександра Машлятіна і Денис Самсон.

Новини по темі: танці з зірками