Завантажити ще

Євгенія Власова прокоментувала виліт з "Танців з зірками": Для мене це свобода

Євгенія Власова прокоментувала виліт з
Фото: instagram.com/eygeniavlasova

Українська співачка Євгенія Власова прокоментувала виліт з шоу "Танці з зірками". Вона розповіла, що зовсім не переймається щодо виходу з шоу, хоча планувала дійти до фіналу. За словами Власової, вона вже втомилася від танців і спілкування з колегами з шоу-бізнесу. Про це співачка повідомила в Інстаграмі.

"Для мене це свобода. Я не переживаю, але у мене тільки одна думка, що я все-таки хотіла дійти до фіналу. Я дуже втомилася. Тепер я можу не приндитися і чесно сказати, що я втомилася і радію тому, що сталося. Я втомилася від цих стін, втомилася від цього павільйону, втомилася від шоу-бізнесу. Для мене це було великим випробуванням - спілкуватися з людьми з шоу-бізнесу. Це трохи інші люди, від яких я відвикла. Я рада, що вилетіла у восьмому ефірі, тому що вісім - моє улюблене число. Я рада, я знала, що так буде, і сьогодні я поїду додому відпочивати", - поділилася Власова.

Також співачка зазначила, що у проекті залишилися тільки найсильніші пари. За її словами, у фіналі вона бачить Олександру Зарицьку і Костянтина Войтенка.

Євгенії Власовій 43 роки. Кар'єру розпочала у 2000-х під керівництвом чоловіка-продюсера Дмитра Костюка, від якого народила дочку Ніну. Випустила кілька хітів "Я буду", "Плач про мене", "Вітер надії". Наприкінці 2000-х у Власової діагностували рак і зробили операцію, після чого вона пройшла курс хіміотерапії. Пізніше співачка зізналася, що діагноз був помилковим і онкології у неї ніколи не було.

Останній раз Власова виступала перед публікою в шоу "Голос країни", де разом із півфіналісткою Галиною Куришко виконала свій хіт "Я - жива річка". Це стало першим виступом Власової після 10-річної перерви.

Новини по темі: танці з зірками