Завантажити ще

Алек Болдвін про постріл на зйомках: Я не натискав спусковий гачок

Алек Болдвін про постріл на зйомках: Я не натискав спусковий гачок
Фото: REUTERS/Shannon Stapleton/File Photo.

Американський актор Алек Болдуін стверджує, що не натискав на спусковий гачок під час фатального пострілу на зйомках фільму "Іржа". Зірка Голлівуду заявила в інтерв'ю журналісту ABC News Джорджу Стефанопулосу.

- Спусковий гачок не був натиснутий, я не натискав на нього. Я б ніколи не наставив зброю ні на кого і не натиснув би на спусковий гачок, ніколи. "Хтось вставив у зброю бойовий патрон, патрон, який навіть не повинен був перебувати на майданчику", - стверджує актор.

Так Болдуїн відповів на зауваження журналіста Джорджа Стефанопулоса, який зазначив, що сценарій не передбачав пострілу. Це перше велике інтерв'ю актора після загибелі оператора Галини Хатчінс. Воно вийде завтра, а заява Болдуїна про постріл з'явилася у тизері.

Історія питання

21 жовтня з'ясувалося, що на знімальному майданчику фільму "Іржа " Алек Болдуїн вистрілив із пістолета-реквізиту, який зарядили бойовими, а не холостими патронами. Загинула 42-річна оператор-постановник з України Галина Хатчінс, а 48-річний режисер Джоел Соуза отримав поранення.

Сценарист фільму Мемі Мітчелл подала до суду на актора Алека Болдуїна та продюсерів стрічки. Вона стверджує, що Болдуїн "навмисно" та "без поважної причини" здійснив постріл. Мітчелл заявила в позовній скарзі, що камери налаштували для зйомки обличчя Болдуїна та кривавої плями на його плечі, його постаті "у міру того, як він тягнувся до кобури, щоб дістати" зброю.

Новини по темі: стрілянина Болдуін