Завантажити ще

Актор «Ангелов» Євген Олійник: Усередині мене біль та віскі. І я жадібно впиваюся в Катю

Актор «Ангелов» Євген Олійник: Усередині мене біль та віскі. І я жадібно впиваюся в Катю
Фото: 2+2

Один із головних героїв екшн-серіалу каналу 2+2 розповів про зйомки сексуальних сцен.

Наступного тижня ми побачимо заключні серії детективу «Ангели-2» і нарешті дізнаємося, за що колишній «янгол» Денис у виконанні актора Євгена Олійника мстить своїй команді. Фінальна серія вийде 9 грудня на каналі 2+2.

Повернення його героя - один із найнесподіваніших поворотів сезону, адже Денис наче гине. Проте екс-«ангел» живий-здоровий і разом зі своєю коханою Віолеттою, яку грає зірка « Скаженого весілля-3 » Катерина Файн, бореться проти елітного спецзагону.

А ще цій парі в перший знімальний день дали грати непрості пристрасні сцени кохання. Але, як каже Олійник, вони були як найскладнішими, так кайфовими.

«Це був кайф»

- Євгене, ваші колеги з серіалу Сергій Фролов та Тарас Цимбалюк розповідали, що такої кількості бойових сцен із перестрілками та бійками у них ще не було. Для вас яка сцена була незвичайною, що, так би мовити, виводила із зони комфорту?

- Два ножові бою з персонажем Сергія Фролова. Спочатку у навчальному бою мій персонаж програє, але робить висновки та у реальному бою перемагає свого вчителя. Ми довго репетирували з командою каскадерів Діми Рудого – між сценами, окремо у тренувальній залі, майже щодня… Це була робота, від якої у мене горіли очі та піднімався адреналін. То був кайф! Я люблю екшн-сцени. А ніж додав мого персонажа енергетики вовка. Я відчував це майже шкірою.

- Ну, про саму кайфову сцену ми вже чули, коли вам першого ж знімального дня довелося грати любов і пристрасть з Катериною Файн. Як із Катею зближалися, щоб так зіграти?

– Ми професійні актори. Ми не зближалися якось по-особливому або поза дублями. Просто на максимум робили свою роботу. Грати пристрасть і кохання з Катею було не складно - вона гарна, жіночна, і від неї йде гарна сексуальна енергетика. Тож тут мені пощастило з партнеркою (посміхається).

Просто треба було «відпустити себе» та працювати під досвідченим керівництвом режисера Тараса Рибальченка. Мені здається, наше тріо впоралося із цим завданням. Найяскравіша сцена для мене - сцена сексу після того, як мій персонаж убиває свого друга, а потім… За вікном дощ. Всередині мене біль та віскі. І я жадібно впиваюся у персонажа Катерини. Майже їм у своїй пристрасті.

– Складно грати такі сцени? Виникає сором?

– Любовні сцени грати цікаво. Кохання - воно ж завжди різне, з різними відтінками. Взагалі, професіонал тим і відрізняється від аматора, що він не соромиться. Ми йшли в цю професію, щоб торкатися людського нутра та показувати його людям. Любов це прекрасно. Навіщо її соромитись?

Актори серіалу «Ангели-2» (ліворуч – праворуч): Тарас Цимбалюк, Олександр Піскунов, Євген Олійник, Анастасія Капінус, Сергій Фролов. Фото: Канал 2+2

Актори серіалу «Ангели-2» (ліворуч – праворуч): Тарас Цимбалюк, Олександр Піскунов, Євген Олійник, Анастасія Капінус, Сергій Фролов. Фото: Канал 2+2

«Жінки мені мстилися»

- Ви все ще неодружений. Сильно перебірливий? Чи не любите знайомитись?

- Я вірю в кохання. Шлюб для мене – це серйозно. Я хочу раз і назавжди. Але активно знайомитись у мене не виходить – надто щільний графік зйомок.

- Ви зізналися, що жінки у стосунках більш мстиві, ніж чоловіки, і що ви знаєте, про що кажете. Вам прямо мстилися?

- Так, мені мстили. За відносини, що не склалися. Відмова від відносин. За відмову від близькості. Не хочу це згадувати.

- До речі, в Інстаграмі про себе ви написали: актор, поет і трошки безумець. І як виявляється ваше безумство?

- щирість. Вона як вогонь – може зігрівати, а може спалювати. Я намагаюся жити щиро. І мої внутрішні демони іноді вириваються назовні. Але я їх люблю і не завжди стриму. Вони милі, просто не вписуються в стандартну модель, якою має бути людина. Але я вірю, що Господь знав, що робить, коли мене творив. Хто я, щоб суперечити волі його?

Дивись по ящику! Серіал йде на каналі 2+2 із понеділка по четвер о 21.20.

Новини по темі: сериал Зйомки