1 червня
Завантажити ще

Андре Тан порадив, що вдягнути на новорічний корпоратив: Час виблискувати

Андре Тан порадив, що вдягнути на новорічний корпоратив: Час виблискувати
Фото: instagram.com/andre_tan_officia

Український дизайнер одягу Андре Тан дає модницям три тижні, щоб підготуватися до декади корпоративних вечірок - може, не в тій кількості, як у "мирний час", але з 20 по 30 грудня вони точно гримітимуть навіть у "червоних зонах". Приклади, як треба (в основному) і як не треба в грудні 2021 року одягатися на корпоратив, модельєр показав 30 листопада в Інстаграм.

– Новорічний корпоратив. Час виблискувати на заздрість колегам! Блискучий дрес-код - хижака сезону майбутніх корпоративів. Причому сяяти можуть як сукні, так і суворі костюми. Даю вам повну свободу: у тренді як сукні міні, так і на підлогу. Все залежить від рамок, які задає ваша компанія. Вибір найсміливіших - екстравагантне пір'я, - заявив кутюр'є.

У плані аксесуарів Андре Тан радить звернути увагу на сережки "люстри у вуха" та об'ємні браслети. Браслети в образі – справжні гарячі пиріжки! До речі, можна поекспериментувати і спробувати ганьбити їх навіть на плечах. А щоб помітили, що весь хліб свіжий, використовуйте тренд "кільця на кожному пальці".

- Рекомендую утриматися від суконь, що оголюють фігуру, де видно понад 50% тіла. Вашим колегам не обов'язково знати всі родимки на вашому тілі! Дотримуйтесь дрес-коду компанії. Інша крайність - прийти у робочому повсякденному одязі. Насамперед, зробіть свято собі! Ви гідні цього дня, компанія нагороджує ваші заслуги корпоративом, нагородите і ви святковим чином, - радить дизайнер.

Категорично не радить Тан використовувати хутра у вбраннях на корпоратив – не забуваємо, ми всі близькі до еко-френдлі. Також часта помилка - створити образ на корпоратив, доповнивши свою стандартну офісну цибулю ажурними колготками.

- Не робіть так! Це поганий тон, – попереджає помилку модельєр.

Фото
Фото
01 Грудня 202100:43

До цього модельєр розповів, як підібрати правильну довжину одягу для кожного типу фігури і що буде в моді в сезоні осінь-зима 2021-2022 (включно з взуттям ) і що буде модно носити в сезоні весна-літо 2022. Раніше Андре Тан дав корисні поради тим, хто збирається прати нові джинси та розповів про головні нюанси прання вовняних речей.