Завантажити ще

Андрій Хветкевич про виліт із "Холостячки": Емоційний удар

Андрій Хветкевич про виліт із
Фото: instagram.com/diveeasy.

Плавець та фрідайвер Андрій Хветкевич залишив шоу "Холостячка" у 10 випуску. Після знайомства з його мамою 35-річна співачка Злата Огневич побоялася завдати йому болю.

- У тебе чудова мама. Вона попросила мене не робити тобі боляче. І я розумію, що чим далі, тим глибше і сильніше почуття, на які я, на жаль, не зможу відповісти взаємністю. Пробач, - сказала Злата Андрію.

Під час розставання із артисткою 38-річному Андрію на очі навернулися сльози. Свої емоції він висловив в Інстаграмі.

- Будь-який кінець – це початок. Проект "Холостячка" для мене закінчився. Хоча проектом я його не рахую з моменту першої зустрічі зі Златою. Це було невелике життя всередині життя. Чи легко мені було прийняти мій догляд? Млинець, дуже нелегко! Емоційний удар, якого неможливо бути готовим. Але, знаєте, це була справжня подорож у свою особисту глибину. Такого досвіду я ніколи не отримував раніше. Я пішов з новими відкриттями про себе і з вірою у справжнє кохання. Деколи, щоб злетіти, потрібно кілька разів впасти. Як би не звучало банально, для мене це набуло сенсу. Зараз у мене багато подяки. Насамперед Златі за її відкритість, чесність та безмежну жіночність. З нею завжди було так легко, тепло, в моїй пам'яті цей період займе особливе місце. Також я вдячний усім хлопцям, команді проекту за позитив, професіоналізм, людяність. Люди – важлива цінність життя! Тому моя участь у проекті добігла кінця, а життя триває і в якихось моментах воно тільки починається! – написав Хветкевич.

Злата Огневич відповіла Андрію у коментарях.

- Андрію, я дуже рада, що проект нас познайомив, дякую за спілкування та чарівні побачення! За кожне з них, – написала артистка.

Хветкевич відреагував на повідомлення Злати.

- Дякую тобі, Злато! Я вірю, що ти знайдеш справжнє кохання. Обіймаю, – написав плавець.

скріншот з instagram.com/diveeasy

скріншот з instagram.com/diveeasy

Новини по темі: Холостячка