Завантажити ще

"Океан Ельзи" вперше за чотири роки виступить із концертом на НСК "Олімпійський"

Фото: instagram.com/okeanelzy_official

Гурт "Океан Ельзи" анонсував перший за останні чотири роки концерт на НСК "Олімпійському". Колектив виступить у Києві з шоу 25 червня 2022 року, з якого розпочне світовий тур на підтримку майбутнього альбому. Про це музиканти повідомили у соцмережах.

Ціни квитків на концерт гурту стартують від 350 до 2,5 тисячі гривень. Наразі музиканти "Океану Ельзи" працюють в студії над дев'ятим альбомом, назва якого поки що тримається в секреті. Його вихід заплановано на весну 2022 року.

Останній великий концерт на НСК "Олімпійському" гурт зіграв у 2018 році у День Незалежності України. Через рік виступили на стадіоні у Дніпрі, а 2020-го колектив дав закритий концерт із дотриманням усіх заходів обережності під час пандемії коронавірусу. На це шоу не можна було купити квитки.

"Океан Ельзи" виступає з 1994 року. За цей час у гурті змінилося 5 складів. У скарбничці колективу 10 альбомів, один із яких акустичний, а також дві збірки пісень. Найвідоміші його хіти: "Обійми", "Відпусти", "Там, де нас нема", "Без бою", "Вище неба", "Холодно".

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Океан Ельзи (@okeanelzy_official)

Новини по темі: Концерти Океан Ельзи