Завантажити ще

Донька актриси Ніни Русланової звинувачує в її смерті недбалість персоналу лікарні: По дві години не могли знайти лікарів

Донька актриси Ніни Русланової звинувачує в її смерті недбалість персоналу лікарні: По дві години не могли знайти лікарів
Фото: Борис КУДРЯВОВ\kp.ru

Дочка радянської та російської актриси Ніни Русланової, яка померла в Москві 21 листопада після тривалої хвороби, обурена тим, як лікували її маму та вважає, що лікаря зробили недостатньо для її порятунку. "Історію хвороби", точніше, її останніх днів, які пройшли у боротьбі за життя, а заодно – з лікарнею та лікарями, Олеся Рудакова розповіла 22 листопада на своїй сторінці у Фейсбук, що ставлення лікарів було халатним та байдужим.

За словами Олесі, вона не хотіла нічого писати, "але вся брехня набридла".

- Вчора не стало моєї мами. Вона померла у 4 лікарні. 25 жовтня ми прийшли до Січенівської лікарні своїми ногами, платили за палату 10 тисяч карбованців на добу (близько 3 тисяч гривень).

Рудакова згадує, що на 4-й день у її мами, за словами лікарів, впав гемоглобін. Тоді її перевели в реанімацію і влили 2 літри крові, що, пише дочка Русланової, призвело до великого інфаркту. Потім у актриси знайшли поліп - і, не чекаючи на гістологію, видалили його.

– Мама залишалася у реанімації. Я возила ліки яких немає в лікарні та й в аптеках важко знайти. Діставала через знайомих. У мами розвинулася лікарняна пневмонія. КТ, яке зробили в реанімації, не показало нічого крім бронхіту. Через 5 днів після операції мені повідомили, що у неї ковид. Її перевезли на простий швидкій до 4-ї лікарні на Доватора, - продовжує Олеся Рудакова скорботний літопис.

У новій лікарні рідні благали, щоб Русланову поклали в реанімацію - вмовили насилу.

- У понеділок її перевели до відділення. Щодня їй було погано, по 2 години ми не могли знайти лікарів. Я говорила з мамою і паралельно дзвонила татові. Папа дзвонив головним лікарям "січенівки", і лише після цього приходив лікарі. Ми просили благали повернути маму в реанімацію. Позавчора мамі стало погано до 9-ї ранку її таки перевели в реанімацію. О 6-й вечора мама померла, - написала донька актриси.

Ніна Русланова померла 21 листопада на 76-му році життя. В останні роки вона серйозно хворіла, мала інсульти, операцію на серці. Акторка не дожила два тижні до свого дня народження. Зірка радянського та російського кіно не знімалася з 2014 року. Народилася артистка 1945 року в Харківській області, вона вихованка дитячого будинку – у дитинстві мати залишила її на вокзалі. У 1963 році Русланова вступила до харківського театрального інституту, але не закінчивши його вступила до московського училища Щукіна.

Проблеми зі здоров'ям у артистки розпочалися близько десяти років тому. 2010-го їй встановили мітральний клапан на серці, а за кілька років у неї трапилися інсульт та інфаркт.