Завантажити ще

Луна про стосунки з Бардашем після розлучення: Якось зателефонував серед ночі та назвав тварюкою

Луна про стосунки з Бардашем після розлучення: Якось зателефонував серед ночі та назвав тварюкою
Фото: instagram.com/kri_luna

Українська співачка Луна (Христина Герасимова) заявила, що ексчоловік і продюсер Юрій Бардаш після розлучення не раз намагався зустрітися з нею, щоб з'ясувати стосунки. Остання словесна суперечка з музикантом відбулася пів року тому у Києві, після чого артистка заблокувала його номер. Про це Луна розповіла в інтерв'ю "Осторожно: Собчак!"

- Спочатку він через мене хотів тримати зв'язок із сином, але весь цей зв'язок закінчувався якимись незрозумілими повідомленнями мені. Між рядками, але "Я знаю, ми одна сім'я". Якісь такі речі, в яких ми давно розібралися, і вже час цій людині... Ну, у неї вже своя сім'я, діти. Я зрозуміла, що з подібними людьми краще не спілкуватися. Він умовно підбивав клини. Я йому не раз озвучувала: "Слухай, ці повідомлення не годяться. Ми або спілкуємося конкретно щодо дитини (Я ніколи нічого не мала проти їхнього спілкування. Говорила Жорику, що з татом можеш піти погуляти, зустрітися, провести разом час), або ні".

Виконавиця додала, що одного разу вночі вислухала образи від Бардаша, коли той не зміг залишити країну через несплату аліментів на дитину.

- Він подзвонив мені серед ночі, коли вилітав із країни, і величезним матом обзивав мене, сказав, що я тварюка, відьма тощо. Бо його не випускають із країни, бо він не виплачував два роки аліментів. Після цієї ситуації я зрозуміла, що це продовжуватиметься й надалі... Слухати у свій бік такі лайки з урахуванням, що це він не виплачує аліменти... Але потім я подумала і підписала з ним документ, за яким дозволила не платити на сина аліменти, просто щоб він мене не чіпав. Це був такий мій жест у його бік, щоб він зрозумів, що мені нічого від нього не треба, аби не ліз до мене, - уточнила співачка.

Раніше в інтерв'ю Гордону Бардаш зізнався, що не шкодує, що написав пост із нецензурною лайкою про нібито зраду ексдружини. Однак зараз знаходить всю цю "писанину" негідною і уточнює, що вона дуже змінилася.

- Я ні про що не жалкую, але цього абсолютно не треба було робити. Тому що це в першу чергу вдарило та кинуло тінь на Христину – матір моєї дитини. Треба було просто піти набити йому пику – і все. Але як би ми живемо в суспільстві, де вже нікому пику не наб'єш, так? Тому що можна одразу отримати заяву. Нині трохи інший світ. Але загалом, звичайно ж, це дичина – ось усе, що я написав. Хотілося б це не згадувати. - сказав він.

Наразі артистка щаслива у шлюбі із саунд-продюсером Олександром Волощуком. Весілля пари відбулося наприкінці серпня 2021 року. До цього була одружена з музикантом та продюсером Юрієм Бардашем, Пара розлучилася у 2018-му, у них росте 11-річний син Георгій.

Христині 31 рік. Співачка виступає на сцені з 2015 року. Найвідоміші її хіти:  "Поцелуи" (2018), "Грустный дэнс" (2016), "Нож" (2016).

Новини по темі: Відносини Христина ЛУНА