Завантажити ще

Співачка Луна назвала "в'язнями системи" тих, хто критикує її за концерти в Росії

Співачка Луна назвала
Фото: instagram.com/kri_luna

Співачка Луна (Христина Герасимова) в інтерв'ю Ксенії Собчак заявила, що вважає "в'язнями системи" тих, хто критикує її за концерти в Росії. 

- Ну, у мене ж немає завдання догодити всім російським громадянам. А мої слухачі начебто  щодо цього претензій не мають. Тому я абстрагуюся, – додала Христина. - Я чула таке, але загалом люди, які мені про це говорили, не є для мене прикладом наслідування. Мені здається, вони є в чомусь в'язнями системи та підвладні маніпулюванню. Мені ж треба будувати якось своє життя, і я не можу змусити себе писати всі пісні українською, бо я думаю російською. Але тим не менш я співала у вас учора пісню "Пташка" українською. Привезла вам сюди небагато нашої української творчості.

Наразі артистка не гастролює українськими містами через пандемію коронавірусу. У виконавиці запланований концертний тур Росією, проте пілся віходу альбому навесні 2022 рокувона  планує виступили на батьківщині.

- Складнощів немає, але через пандемію наш цей тур тричі переносився. Були домовленості із організаторами. Ми перенесли його з початку осені на весну, а потім з весни знову на осінь. Український тур ми готуємо до виходу альбому на весну. Наразі - у процесі формування графіка і все таке інше. [Політики тут немає.] Я взагалі далека від політики. Ані мої пісні, ані мої слухачі жодного відношення до цих гострих ситуацій не мають, – сказала артистка.

Не оминули в інтерв'ю і тему приналежності Криму. Артистка заявила, що вважає півострів частиною України.

- Я говорю, що Крим - це Україна, бо в моєму розумінні це те місце, куди я з дитинства їздила. Ми відпочивали з мамою і татом у Гурзуфі. Я пам'ятаю дачу Чехова, Алушту, Робочий куточок. Як я можу вважати інакше? Для мене це так.

Луні - 31 рік. Вона родом із Києва. 2016 року VOGUE назвав українську співачку "обличчям музичної революції в Україні". У 19 років вийшла заміж за музиканта та продюсера Юрія Бардаша, засновника проектів "Quest Pistols", "Quest Pistols Show", "Гриби", "Нерви". Пара розлучилася 2018-го. Від цих стосунків вона має 11-річного сина Георгія. У серпні 2021 року Луна вдруге вийшла заміж. Обранцем дівчини став музикант Олександр Волощук.

Новини по темі: Христина ЛУНА