Завантажити ще

Сестра Софії Ротару спростувала, що співачка тяжко хвора: Це плітки

Сестра Софії Ротару спростувала, що співачка тяжко хвора: Це плітки
Фото: "Вечеря з Dorotye"/Youtube-канал Dorotye

Молодша сестра Софії Ротару Ауріка спростувала чутки, що артистка хвора. Раніше ЗМІ повідомляли, що через недугу виконавиця практично не дає концертів і важко переносить рідкісні виступи. У мережу навіть виклали фрагмент із концерту, де у Софії Михайлівни нібито тремтять руки. За словами Ауріки, ці інфоприводи вигадує преса, аби про щось писати.

- Це, дякувати Богові, плітки. Все життя пишуть... Коли вона була худа, писали, що в неї туберкульоз, що вона хворіє... Свого часу навіть писали, що вона померла... Я кажу: Господи, люди, вам робити нічого? Дякувати Богові, вона здорова і проживе ще довго. Просто чутку хтось запускає, не знаю, кому це потрібно... То заміж видають, то вона хворіє. Нехай люди не думають, що це так. Все нормально, - заявила артистка в інтерв'ю YouTube-проекту "Ужин с Dorotye".

Раніше пластичний хірург розкрив таємницю молодості Ротару. Зберігати ідеальні контури обличчя співачці допомагає генетика, правильний спосіб життя та харчування.

Ауріке Ротару 63 роки. Виконавиця родом із села Маршинці Чернівецької області. Вона наймолодша із чотирьох сестер родини Ротару. Перебувала у шлюбі з чоловіком на ім'я Володимир Пігач. У артистки є дочка Анастасія та двоє онучок - 8-річна Аурелія та 4-річна Вероніка.

Новини по темі: Софія Ротару артист