Завантажити ще

Марина Хлєбнікова, яка постраждала під час пожежі, перебуває у комі

Марина Хлєбнікова, яка постраждала під час пожежі, перебуває у комі
Фото: instagram.com/marina_hlebnikova_official

Марина Хлєбнікова постраждала під час пожежі у московській квартирі. У неї 50% опіків тіла – постраждали обличчя, груди та ноги, повідомив телеграм-канал 112.

Лікарі також діагностували у артистки інгаляційну поразку. За даними журналістів, з місця пожежі Хлєбнікова забирали у шоковому стані. Напередодні пожежі артистка повернулася із гастролей до Москви.

У квартирі разом із Хлєбниковою була дочка Домініка, яка викликала пожежників. За попередніми даними, артистка курила біля вікна, через що могли спалахнути речі. На другому поверсі дворівневої квартири повністю вигоріла вся ситуація на площі 10 квадратних метрів.

За словами очевидців, артистку винесли з квартири непритомною, в обгорілому одязі та опіках. Пожежники одразу почали кликати медиків, але допомогу довелося надавати прямо на вулиці, тому що в швидкій машині вже був чоловік.

Марині Хлєбнікової 56 років. Радянська та російська естрадна співачка, актриса, теле- та радіоведуча. В останні роки вона майже не виступає, не записує нових пісень і не виходить у світ. За словами самої артистки, вона зникла зі сцени через серйозні проблеми зі здоров'ям, які не дозволяють їй займатися творчістю.

 

Новини по темі: Пожежі артисти з РФ