Завантажити ще

"1+1" перезапустить шоу "Останній герой" в Україні

Фото: прес-служба 1+1/instagram.com/diveyeff

Телеканал "1+1" презентує свою адаптацію всесвітньо відомого формату "Останній герой" про виживання людей на безлюдному острові. Про це повідомляється на офіційних сторінках мовника у соцмережах.

За форматом "Останній герой" - це шоу, яке випробовує силу духу як відомих особистостей, так і непублічних героїв. Учасники проекту опиняються на безлюдному тропічному острові, куди взяли з собою невеличку кількість речей. Героїв ділять на дві команди, кожна з яких будує житло та організовує свій власний «суспільний устрій» з розподілом обов'язків, ієрархією та конкуренцією, змагаючись у складних випробуваннях на стратегію, хитрість та безжалісність.

У кожній серії учасники одного племені збираються, щоб проголосувати за того, хто покине острів. Голосування проводиться анонімно, і в кожного можуть бути різні причини для голосування (образи, ревнощі або навіть особисті конфлікти), але рішення ради племен є остаточним, і в кожному епізоді один герой повинен залишити гру. Про особливості української адаптації, а також про те, хто візьме участь у шоу, телеканал оголосить згодом.

Свої адаптації до шоу раніше представили 50 країн світу. 2021-го підтверджено виробництво ще 22 версій. У 2011-му та 2012 році на ICTV вийшло два сезони проекту. Його ведучим був Остап Ступка. На початку 2000-х в ефірі "1+1" транслювали перші сезони російської версії шоу.

Новини по темі: Телешоу Телеканал "1 + 1"