Завантажити ще

СТБ перезапустить "Танцюють всі!", ICTV - "Хто хоче стати мільйонером" з Бокланом, а Новий канал зніме "Форт Боярд"

СТБ перезапустить
Фото: Культурна Пральня/instagram.com/boklanstas.

Українська медіакомпанія StarLightMedia оголосила про перезапуск телешоу "Танцюють всі!" на СТБ та "Хто хоче стати мільйонером" на ICTV. На "Новому каналі" вийде українська адаптація шоу "Форт Боярд". Про це заявили на презентації StarLightMedia, передає телеграм-канал " Культурна Пральня ".

Шоу "Хто хоче стати мільйонером" виходило на каналі "1+1" з 2000 до 2006 року. За цей час змінилися три ведучі: Данило Яневський, Анатолій Борисюк та Остап Ступка. У 2011 році схоже шоу "Мільйонер – гаряче крісло" транслювали на "Інтері". Ведучим проекту, знятого за іншим форматом, був Володимир Зеленський. Шоу, яке у 2022-му стартує на ICTV, вестиме актор Станіслав Боклан.

Права на адаптацію французького телешоу дев'яностих "Форт Боярд" отримав "Новий канал". Запуск цього шоу в Україні відкладали через пандемію коронавірусу. Ім'я ведучого поки що не оголосили. У рамках пригодницького шоу "Форт Боярд" зірки проходять випробування, щоб заробити ключі та обміняти їх на скарби форту. Українську версію шоу на початку 2000-х раніше транслював телеканал "1+1". Його ведучими були режисер Григорій Гладій та актриса Віта Смачелюк. У різний період у шоу брали участь лідер "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук та нинішній президент України Володимир Зеленський.

Телеканал СТБ готує перезапуск шоу "Танцюють всі!" Українська адаптація британського формату So You Think You Can Dance? виходила на екрани з 2008 до 2016 року. Ведучими програми були Лілія Ребрик та Дмитро Танкович, а крісла суддів у різні роки займали Влад Яма, Тетяна Денисова, Олексій Литвинов, Франсіско Гомес, Костянтин Томільченко та Раду Поклітару. Загалом на ТБ вийшло 9 сезонів проекту. В одному з них зустрілися пари перших чотирьох сезонів шоу, які полюбилися глядачеві. Проект виходив під назвою «Танцюють всі! Повернення героїв».

ДОВІДКА

StarLightMedia – найбільша медіагрупа України та одна з найбільших медіакомпаній Східної Європи. До її складу увійшли сім телеканалів: СТБ, ICTV, ICTV Ukraine, Новий, М1, М2, ОЦЕ – а також власний продакшн StarLight Production, компанія з оренди техніки StarLight Rental та виробник сценічних декорацій StarLight Scenery.

Новини по темі: Телешоу СТБ