Завантажити ще

Ексдружина Позитива Ганна Андрійчук зізналася, що з'їхала від нього ще два роки тому

Ексдружина Позитива Ганна Андрійчук зізналася, що з'їхала від нього ще два роки тому
Фото: instagram.com/annchuk

Колишня дружина репера Позитива Ганна Андрійчук розповіла, що роз'їхалася зі співаком ще за два роки до офіційного розлучення. За її словами, вони хотіли зробити паузу у відносинах та краще зрозуміти "хто є хто". За цей час вони намагалися "все склеїти", але їм не вдалося. Про це Ганна розповіла в інтерв'ю " Зірковому шляху".

- Ми ж роз'їхалися, щоб зробити паузу, пожити окремо і зрозуміти взагалі who з who. Ми досить довго не розходилися, ми їздили у відпустку, проводили разом час, ми планували наше майбутнє. Це не те, що я психанула, пішла і сказала: "Ідіть, всі до лазні!" Я царівна і хочу жити сама. Ні звичайно. Це боляче, це складний переломний момент. Особливо, коли я ухвалила рішення, що треба вже відпускати один одного, щоб кожен був щасливим окремо, – поділилася Андрійчук.

Також колишня дружина Позитива прокоментувала чутки про те, що співак нібито покинув її через роман із партнеркою за "Танцями з зірками" танцівницею Юлією Сахневич.

- Ну, якщо була інша жінка, то це вже буде на совісті Льоші. Але про це нічого не знаю. Чутки та плітки у шоу-бізнесі весь час ходять. Все життя Льоші приписують якісь романи. Я б не вірила всьому. Вони танцювали разом, вони були в одному проекті, – сказала вона.

Ганна Андрійчук та Олексій Завгородній (справжнє ім'я Позитива – Ред.) почалися зустрічатися ще у школі. У 2013 році пара вирішила одружитися. У квітні 2021 року стало відомо про їхнє розлучення.

Олексію "Позитиву" Завгородньому 32 роки. Він співак та композитор, у минулому соліст гурту "Время и Стекло".

Ганна Андрійчук – працювала на телебаченні, пізніше стала дизайнером знаменитостей. Дружить із Настею Каменських.

 

 

 

 

Новини по темі: Позитив Розлучення