Завантажити ще

Юлія Зорій відповіла на хейт про її шлюб з міністром Рєзніковим: Він просто в себе закохує

Юлія Зорій відповіла на хейт про її шлюб з міністром Рєзніковим: Він просто в себе закохує
Фото: instagram.com/yulia_zoriy

Ведуча "Ранку у великому місті" на ICTV Юлія Зорій вже чотири роки щаслива у шлюбі з міністром оборони України Олексієм Рєзніковим. Різниця у віці між подружжям становить 20 років, через що журналістку нерідко хейтять у соцмережах. Але, за словами самої Юлії, незважаючи на складний робочий графік обох, їй комфортно жити з таким надійним чоловіком.

– Класно те, що Олексій не несе роботу додому, за що йому дуже вдячна. Тому що якби це ще й вдома тривало, було б важко. А як жити із політиком? Ну, він для всіх політик, у мене ж вдома є мій чоловік. Додому приходить саме мій чоловік, а не політик, на щастя. Тому він зручний у житті, він дуже класно розмежовує роботу та сім'ю, і він справді вправний у дуже такому складному графіку, - зізналася телеведуча в інтерв'ю YouTube-каналу Dorotye. - Олексій справді щирий, я бачу, як він намагається проводити більше часу вдома або у вихідні себе якось максимально звільнити... Щоб ми поїхали кудись до лісу, там десь через дорогу пішли на шашлики. Ну, тобто ми намагаємося витягнути по максимуму з цього складного графіку собі час. І тому мені комфортно живеться з політиком.

На питання, як близькі відреагували на її стосунки з політиком, Зорій відповіла:

— Спочатку [батько] так насторожений був, бо він дізнався про різницю у віці і, напевно, вона йому не дуже сподобалася. Але потім він мені сказав: "Дивися, тобі жити. Я за те, щоб ти була щаслива. Якщо ти щаслива (а я бачу твої очі), то я спокійний. Ось, вони познайомилися, чудово зійшлися. Просто з Льошею неможливо не зійтися, тому що він така людина - просто в себе закохує. Це правда. У нього є такий внутрішній якийсь талан, така його здатність. Він завжди душа компанії, завжди його всі люблять. Його можна або дуже ненавидіти, або дуже сильно любити, тут навіть немає чогось середнього. У нього так це виходить, тому його обожнюють дідусь, бабуся, моя сестра. До речі, моя сестра Тамара досі жартує, кажучи: "Льоша, а як ти хочеш, щоб я вийшла заміж, якщо дивлюся на тебе з Юлею, що ти для неї робиш, як ви спілкуєтеся... Як я можу знайти хоча б щось подібне?" Каже: "Ти не хочеш, щоб я виходила заміж, тому що ти спеціально показуєш, які бувають ідеальні чоловіки, щоб я собі такого не знайшла".

Про дітей

Зорій не виключає, що незабаром може стати мамою, проте наперед із чоловіком нічого не планує.

- Я знаю, що я ніколи не буду готова до того, щоб прийняти рішення "Все, я готова і зараз буду вагітніти". Просто воно станеться, і я прийму це як факт. Скажу: "Боже, дякую. Все, поїхали далі". Все, і більше того, я впевнена, що коли я народжу дитину, то зрозумію, що, блін, так все ж таки нормально, нічого такого не сталося, як ти взагалі без цього раніше жила? Можна ж і працювати, і нормально виглядати, ще й дитину мати. Я просто чудово себе знаю. Ну, поки що так.

Раніше в інтерв'ю "КП" в Україні" ведуча зізналася, що не відчуває різниці у віці з чоловіком.

- У нас є багато спільного – інтереси, цінності, цілі. Більше того, якби у нас була різниця 30 або 40 років, то я все одно вийшла б за Олексія, - розповідала Юлія.

Юлії Зорій 35 років. За освітою вона політолог, але зі студентства працює на телебаченні. Вела авторські програми на чернівецькому каналі, працювала на каналі "Україна" та "Ера". Наразі є ведучою програми "Ранок у великому місті" на ICTV.

Олексію Рєзнікову - 55 років. З червня 2014 року по грудень 2015-го був заступником голови Київської міської державної адміністрації, секретарем Київської міської ради. З квітня 2016 року – заступником голови Київської міської державної адміністрації. З березня 2020-го - міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України, а з листопада 2021-го - міністр оборони України.