Завантажити ще

Телеведуча Кароліна Ашіон про скандал з Ткаченком: Він не просто вчинив негарно, це ганьба

Телеведуча Кароліна Ашіон про скандал з Ткаченком: Він не просто вчинив негарно, це ганьба
Фото: instagram.com/karolina_f_ashion

Українська телеведуча Кароліна Ашіон хоче, щоб про расистський скандал за участю міністра культури Олександра Ткаченка дізналися всі. За її словами, людина, що займає такий високий пост, не повинна висловлюватися подібним чином. Про це ведуча розповіла програмі "Зірковий шлях".

- Для мене це було маркером того, що в особистості пана Ткаченка над моєю головою побудований скляний дах, але я не зможу цей дах пробити... Головне, щоб людина, яка керує цією машиною, цим кораблем був трохи інших поглядів. Він не просто вчинив негарно, це ганьба! І якщо цьому треба буде присвятити залишок свого життя, то я готова це зробити. Тому що, якщо людина, яка займає таку високу посаду в державі, так думає - ну щось тут не те. Це не дуже хороший знак, просто не дуже хороший знак, - поділилася Кароліна.

У червні Ашіон написала пост, в якому розповіла, що в 2015 році хотіла взяти участь у кастингу на роль ведучої ранкового шоу. Вона поцікавилася щодо кастингу у генпродюсера Олександра Ткаченка, на що нібито отримала таку відповідь: "Ви в дзеркало себе бачили? Аудиторія нашого каналу не те, щоб... Я не готовий ризикувати рейтингами...". Після цих слів, телеведуча звільнилася з холдингу.

Цього літа Ашіон зустріла Ткаченка у Львові на джазовому фестивалі і нагадала про інцидент, який стався шість років тому. Однак вона отримала таку відповідь: "Так, а що ви хотіли б від мене почути? Вас влаштує відповідь, що зараз я б такого не сказав?... Може мені ще вибачення попросити?". Також Кароліні не сподобалася поведінка супруги Ткаченка, яка нібито невічливо поводилася по відношенню до неї. Після цієї зустрічі Ашіон вирішила розповісти про цей інцидент. Телеведуча вважає, що дії Ткаченка є "не просто хамством", а расизмом.

Пізніше міністр культури Олександр Ткаченко відреагував на скандал. За його словами, Кароліна хотіла перейти з 2 + 2 на "Плюси", однак їй відмовили, тому нібито через "образи" вона опублікувала цей пост.

46-річна Кароліна Ашіон - українська телеведуча. Свою телевізійну кар'єру Кароліна почала в 2001-му році на телеканалі «М1». Далі вона працювала на телеканалах «2 + 2», «ТЕТ», «Прямий».