Завантажити ще

Новим "Холостяком" став 32-річний бізнесмен зі Львова, який мешкає у Маямі

Новим
Фото: instagram.com/holostyakstb.

Бізнесмен родом зі Львова Алекс Топольський, який уже сім років живе у Маямі, став головним героєм романтичного телешоу " Холостяк-12 ". Про це повідомили в інстаграмі шоу.

- Навесні своє кохання шукатиме 32-річний Алекс Топольський – українець, який побудував успішний бізнес в Америці, - сказано у пості.

Алекс виріс у Львові. Молодий чоловік вірив, що досягне успіху самостійно, і після закінчення університету переїхав до США.

- Алексу довелося випробувати всі "принади" життя емігранта, змінити кілька міст та видів діяльності. Проте всі труднощі лише загартували характер Холостяка і переконали його в тому, що він на правильному шляху. В даний час Алекс живе в Маямі і займається нерухомістю. Він побудував в Америці успішний бізнес, але так і не зміг знайти споріднену душу, яка щиро розділить із ним як перемоги, так і життєві випробування, - розповіли у пресслужбі "СТБ".

Зйомки нового сезону вже стартували. Проектом займається студія StarLight Production під керівництвом Анни Калини та Юлії Колесник. Ведучим традиційно став Григорій Решетник. Прем'єру призначили на березень 2022 року.

Новини по темі: Холостяк