Завантажити ще

Ектор Хіменес-Браво натякнув, що міг би стати новим "Холостяком", а йому в коментарях нагадали про дівчину

Ектор Хіменес-Браво натякнув, що міг би стати новим
Фото: Instagram \Ектор Хіменес-Браво

Суддя "МастерШеф" Ектор Хіменес-Браво здається, задумався: чи не змінити йому одне реаліті-шоу на інше реаліті-шоу? Тим більше, в межах одного телеканалу. Ектор, розмірковуючи вголос в Інстаграм 22 жовтня, прийшов до висновку, що з його ритмом життя шоу "Холостяк" - відповідна можливість познайомитися з дівчиною, так як в реальному житті у затребуваного кухаря на це немає часу. А реаліті - це такий варіант "швидких побачень".

- Мені подобається на проекті, що дівчата показують себе відразу в багатьох ситуаціях, що ви дізнаєтеся один одного в прискореному режимі. Можна побачити як дівчина спілкується, як реагує на подарунки, як любить відпочивати, яка вона справжня. Так вийшло, що при моєму ритмі життя я б витратив на впізнавання дівчата в 10-15 разів більше часу і саме «головне» - ризикував би так і не дізнатися її. З моєї медійних рідко вдається знаходити щирих людей, це ціна, яку я плачу, - поскаржився кухар-телезірка.

Ектор Хіменес-Браво запитав у передплатників, міг би він стати новим холостяком? Масла у вогонь підлив ведучий шоу Гриша Решетник, який залишив під постом кухаря коментар: "Чекаємо!"

Частина коментаторів однозначно підтримує прагнення судді "МастерШеф" - причому не стільки через його планів, а більше з егоїстичних мотивів: зізнаються, що дивитися шоу з Ектором їм буде дуже цікаво і в кайф.

- Ектор, ви і тільки ви! Я впевнена, що Холостяк з вашою участю поб'є всі рекорди телеперегляду! - квінтесенція таких думок.

Однак уважні і постійні фоловерів кухаря тут же згадали, що за його творами в Сторіс, Ектор складається у відносинах. А раз є дівчина, то який може бути "Холостяк"?

"У Вас же дівчина є", "уявляю, як приємно читати цей пост вашій дівчині", "дивно звичайно, то пишете що дівчина є, то на" Холостяк йти ", - дивуються шанувальники.

Про особисте життя кухаря відомо мало - він її не афішує, але в його Сторіс згадується якась дівчина, якій його тепер і докоряють шанувальники. В інтерв'ю КП в Україні Ектор Хіменес-Браво не підтвердив, що ні одружений, але і спростовувати свою репутацію завидного холостяка не став, обмежившись зустрічним питанням: "А хто вам сказав, що я не одружений?" Також Ектор розповідав - дуже радий тому, що в Україні оточують дуже красиві дівчата. При цьому вага, груди і талія для нього йдуть на другий план, коли шеф бачить блискучий інтелект.

Нещодавно суддя "МастерШеф" розповів про кращому побаченні в своєму житті, згадавши, що він - латино, і романтика у нього в крові. Втім, романтика не завжди перемагала в Ектор професіонала. Одного разу кухар зізнався, що йому довелося розставити пріоритети по-іншому і розлучитися з коханою заради роботи.