Завантажити ще

Надія Матвєєва розповіла, як пережила зраду бойфренда

Надія Матвєєва розповіла, як пережила зраду бойфренда
Фото: СТБ

В інтерв'ю «КП" в Україні» Надія Матвєєва розповіла, як пережила зраду колишнього бойфренда. У квітні минулого року телеведуча зізнавалася, що має приятеля. Але, як з'ясувалося пізніше, чоловік окрім неї мав ще одну жінку.

- Я рада, що не перейнялася почуттями до нього настільки, щоб страждати через те, що виявилася в нього не одна. Можливо, моя жіноча інтуїція підказувала мені, що треба бути обережною та дотримуватися дистанції. Можливо, зіграло моє прагнення почуття безпеки, яке більше, аніж прагнення любові, - зізнається телеведуча. - До речі, про цю свою особливість, що виходить з дитинства, я дізналася саме під час психотерапії.

І, мабуть, я ще не зустріла людину, якій могла б настільки довіряти і почуття до якої були б настільки сильні, щоб я забула б про свою безпеку.

Загалом я обережна жінка. І це, з одного боку, рятує мене від якихось катастрофічних переживань, з іншого - позбавляє всієї гами почуттів, які може зазнати жінка, яка повністю віддається почуттям. Але я така як є.

Проте, за словами Надії, людина може бути щасливою у будь-якому стані, «якщо цього прагне, має мудрість, силу, ентузіазм і творчість для того, щоб знаходити ці маленькі радості в житті».

- Не приховую: я, як і більшість, напевно, жінок, вважаю, що кохання, закоханість дає неповторні, райдужні барви, - каже Матвєєва. – Але намагаюся на цьому не зациклюватись. Розумію, що життя мінливе, а моє щастя – це плід моїх зусиль та мого бачення життя.

Ну а на питання, яке б весілля вона хотіла, якщо справа дійде до цього, телеведуча відповіла так:

- У мене чомусь бажання зробити це все тихо, інтимно, можливо, вдвох або в колі парочки найближчих друзів, а потім вирушити у подорож. Ось така картина світу, що стосується весілля та початку серйозних стосунків. Але побачимо, як буде, якщо буде. Я вже даю собі право змінювати свої погляди залежно від того, який період життя проживаю і як почуваюся. Тому стовідсоткової відповіді на це підступне питання я не маю (сміється).