20 березня
Завантажити ще

В ефірі "Танців з зірками" Катерина Кухар заявила, що втретє стане мамою

В ефірі
Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official

Прима-балерина Катерина Кухар в ефірі "Танців з зірками" натякнула, що вагітна. Коментуючи номер тріо Олександри Зарицької, Юрія Мєшкова і Олександра Прохорова, артистка сказала, що сьогодні надто емоційна, тому що "при надії". Після її слів в залі повисла німа пауза, але ділитися подробицями Кухар не стала.

Катерина перебуває у шлюбі з артистом балету Олександром Стояновим. Пара разом більше 10 років, але офіційно оформили свої стосунки в лише в 2018-му в США, а потім зіграли весілля і в Україні. У коханих двоє дітей - син Тимур і дочка Анастасія.

Кухар 39 років. Вона прима-балерина Національної опери України з 1999 року. Більше 20 років танцює головні балетні партії в спектаклях: "Ромео і Джульєтта", "Лебедине озеро", "Лускунчик", "Попелюшка", "Весілля Фігаро". З 2017 року артистка є постійним членом журі в шоу "Танці з зірками".

У проекті залишилося 7 пар. Раніше шоу покинули комік Іван Люленов, гумористка Олександра Машлятіна, актор Олексій Суровцев, співак Олег "Фагот" Михайлюта, виконавиці Lida Li і Джамала, спортсмен Станіслав Горуна.