Завантажити ще

Кухар після інформації про замінування театру: Сьогодні не змогла для вас вдруге померти

Кухар після інформації про замінування театру: Сьогодні не змогла для вас вдруге померти
Фото: пресслужба Катерини Кухар

21 жовтня зірки українського балету Катерина Кухар та Олександр Стоянов танцювали в Дніпрі дві одноактних вистави «Кармен-сюїта» і «Шахерезада». Але під час другої вистави в Дніпропетровському академічному театрі опери та балету несподівано зупинили музику і закрили завісу. Всіх без винятку глядачів попросили негайно покинути театр через можливість знаходження там вибухонебезпечних речовин.

- Такого ще не було. Відпрацювали «Кармен» і несподівано за 7 хвилин до закінчення «Шахерезади» зупинили музику і почали закривати завісу, - розповідає Олександр Стоянов. - Приїхала служба безпеки. Хтось повідомив, що театр замінований. За лаштунками теж був цілий спектакль - з міліцією, організаторами і артистами, які не давали під час вистави закрити лаштунки. Але добре, що все добре. Обіцяємо, що скоро повернемося в Дніпро з новими прем'єрами.

Катерина Кухар відразу ж звернулася до глядачів у сторіз:

- Дорогі глядачі, ми були змушені перервати спектакль «Шахерезада», оскільки правоохоронні органи оточили театр і сказали, що будівля замінована. Ми дуже-дуже засмучені, таке в моїй практиці вперше. Стоянов сьогодні на сцені не виконав свої коронні гранд піруети, а я не змогла для вас вдруге померти. Але буде привід ще раз приїхати і повторити.

На щастя, інформація про замінування не підтвердилася.