Завантажити ще

Томас Маркл передумав судитися з Меган і Гаррі: Я хочу дружити з усіма

Томас Маркл передумав судитися з Меган і Гаррі: Я хочу дружити з усіма
Фото: кадр з відео

Батько герцогині Сассекської Томас Маркл, який в липні погрожував судом принцу Гаррі і Меган Маркл, вирішив домогтися спілкування з онуками мирним шляхом. В інтерв'ю для телешоу Good Morning Britain батько Меган Маркл заявив, що сварка з дочкою "смішна", і вони повинні помиритися "заради дітей".

- У тебе двоє онуків, яких ти, мабуть, боїшся ніколи не побачити, - сказала Томасу телеведуча Сюзанна Рід.

- Мене це дуже турбує, я б дуже хотів побачити своїх онуків, - відповів Маркл. - Люди в Каліфорнії запропонували мені подати до суду, щоб побачити дітей, і я думаю, що, якби я зробив це, я був би лицеміром. Я вчинив би так само, як Меган і Гаррі. Я не хочу, щоб мої онуки потрапили в таку ситуацію. Я хочу бачити своїх онуків разом з доброзичливими батьками і дружити з усіма. Кілька адвокатів розповіли мені, як дідусь і бабуся в Каліфорнії подали до суду через онуків і виграли, але я не збираюся цього робити. Я не хочу робити онуків пішакам в грі, вони не є частиною гри.

Телеведучий Річард Медлі зазначив, що Томас продовжує давати телеінтерв'ю в США і Великобританії. Річард запитав, чи є ці інтерв'ю єдиним способом спілкуватися з дочкою.

- Я абсолютно ясно дав зрозуміти, що поки я не отримаю від неї відповіді, поки вона не заговорить зі мною, я буду продовжувати робити це, - відповів Томас. - Я буду виступати на шоу як мінімум місяць, і рано чи пізно вона заговорить зі мною. Це дуже по-дитячому, це частково нерозумно, пора поговорити один з одним, ми сім'я. Діти будуть зростати, не знаючи, що у них дві сім'ї. Зараз це більше, ніж я і моя дочка, це я і моя дочка, її чоловік і двоє дітей, так що пора щось робити. Пора поговорити.

У 40-річної Меган і 37-річного Гаррі двоє дітей: дворічний син Арчі і чотиримісячна дочка Лілібет. За словами 77-річного Томаса Маркла, він жодного разу не бачився з онуками.