4 грудня
Завантажити ще

У Вахтанга Кікабідзе померла дружина

У Вахтанга Кікабідзе померла дружина
Фото: Легіон-медіа

Екс-прима-балерина Тбіліського театру Ірина Кебадзе померла увечері 11 жовтня. Як розповів директор Вахтанга Кікабідзе Олег Толмачов, артистка довгий час страждала від захворювання.

Сумну звістку підтвердила дочка Кебадзе від першого шлюбу, актриса Марина Сагарадзе.

Ірина Григорівна Кебадзе була заслуженою артисткою Грузії. Закінчила Ваганівське хореографічне училище в Ленінграді. Вийшла заміж за Вахтанга Кікабіде у 1965 році і з того часу подружжя було нерозлучне.

У шлюбі у пари народився син Костянтин, який став художником і наразі мешкає в Торонто в Канаді. Також на момент знайомства з Кікабідзе в Ірини Григорівни вже була дитина від першого шлюбу - дочка Марина, яку Кікабідзе удочерив.

Сам Вахтанг Кікабідзе, незважаючи на вік (артистові 83 роки), продовжує працювати і нещодавно повернувся з чергових гастролей. Влітку він знявся в одному з епізодів заключного сезону серіалу «Свати». У зв'язку з коронавірусом артист довгий час не з'являвся на публіці. Як зізнавався актор, обмеження через пандемію не дозволяли йому працювати на повну силу.

Вахтанг Кікабідзе є народним артистом Грузинської РСР (1980), заслуженим артистом України (2013), лауреатом Державної премії СРСР (1978) і лауреатом Державної премії Грузії (2013).

Вахтанг Кікабідзе був серед гостей президента Володимира Зеленського на його першому Дні Незалежності України у 2019 році. З 2016-му артист закликав Росію відпустити Надію Савченко, а у 2015-му заспівав в Києві у переході біля метро.