28501
0
22 квiтня
23 квiтня
22 квiтня
Завантажити ще

Актриса «Жіночого Кварталу» Олександра Машлятіна: Хотілося брати участь в «Танцях...», але не такою ціною

Актриса «Жіночого Кварталу» Олександра Машлятіна: Хотілося брати участь в «Танцях...», але не такою ціною
Фото: «1+1»

У цьому сезоні в проекті «Танці з зірками» підкорювати паркет повинна була актриса «Жіночого Кварталу» Анастасія Оруджова. Під час підготовки до першого ефіру вона травмувала коліно, хоча на паркет все ж вийшла. Лікарі прооперували Настю і приголомшили вироком: танцювати більше не можна, а реабілітація займе більше 8 місяців.

Згодом Оруджову замінила її колега Олександра Машлятіна - вперше за всю історію шоу відбулася заміна зірки. Але, на жаль, в минулому ефірі за результатами оцінок суддів і глядачів актриса покинула проект.

Тепер з танцями тільки на «ви» і «Ваша величність»

- Олександра, якби пару тижнів назад вам сказали, що ви станете учасницею «Танців із зірками», повірили б?

- Ні, не повірила б. Оскільки пару тижнів назад до «Танців...» посилено готувалася Настя. І ми з Аліною (актриса «Жіночого Кварталу» Аліна Блажкевич (Гордієнко). - Авт.) думками були повністю з нею. Хотіли, щоб у неї все вийшло, і максимально її підтримували.

- Відразу погодилися?

- Погодилася не відразу. Рішення було нелегким. Я дивилася «Танці...» з дитинства, мені дуже хотілося брати участь в цьому проекті, але не такою ціною. З моральної точки зору мені було дуже складно.

- Ви з Настею дуже близькі подруги?

- Так, ми з Настею дуже близькі подруги.

- Вийти на заміну в такому проекті без підготовки - це, напевно, подвійно складно?

- Це було дуже важко. По-перше, я була як новенька в класі. Спочатку було відчуття, що мене ніхто не знає. Оскільки всі вже роззнайомились при підготовці до проекту, під час зйомок промо і різних зборів. Тому спочатку було непросто, але йти з цієї атмосфери було ще складніше. По-друге, звичайно, був особистий тиск через те, що мало часу на репетиції і моє тіло було не готове до таких навантажень. Довелося вриватися в процес дуже швидко.

- А ви взагалі з танцями на «ти» чи на «ви»?

- Я займалася народними танцями в дитинстві з 5 до 13 років. Але народні та бальні - це абсолютно різні речі. Незважаючи на це, до проекту «Танці з зірками» я була впевнена, що з танцями на «ти». Але, побачивши, наскільки важко даються всі танці латиноамериканської програми, переглянула наші відносини. Тепер тільки на «ви» і «Ваша величність».

/culture/687374-aleksandr-pykalov-ne-khochu-byt-polnostui-schastlyv-poskolku-ne-budet-k-chemu-stremytsia

/culture/687374-aleksandr-pykalov-ne-khochu-byt-polnostui-schastlyv-poskolku-ne-budet-k-chemu-stremytsia

На тренуваннях зовсім не комплексувала

- З Денисом Самсоном виходило танцювати без комплексів і страхів?

- Без комплексів точно. Ми так старанно працювали, і я так погано виглядала на тренуваннях через цей ритм і темп, що вже зовсім не комплексувала. Не знаю, чи можна було виглядати гірше, ніж під час 5-годинної репетиції (сміється).

- Розхвилювались, що судді поставили такі низькі бали?

- Чесно кажучи, ні. Я просто дуже рада, що у нас вийшло виступити. Зробити два гідних танця. Я знала свої помилки, хотілося більше їх не повторювати і побачити інші оцінки. Але, на жаль, в цьому сезоні вищі бали ми не встигли отримати.

- До речі, вас досить критикували. Ви до критики публічної були готові?

- Чи готова була до публічної критики. Хотілося її? Звичайно, ні. Але була готова.

- «Мої подружки мені не пробачать, якщо я цього не зроблю», - сказали ви в ефірі і побігли цілувати Чмерковського. У вас фан-клуб Максима?

- Насправді це був більше як жарт для всіх знайомих дівчат і подружок. Оскільки у мене дійсно багато дівчат, які сходили або сходять з розуму по Максу ще з періоду того самого «Холостяка».

- Крім дівчат вас приходив підтримувати і художній керівник «Жіночого Кварталу» Олександр Пікалов. Потурання на репетиціях давав?

- Потурань немає. Але в плані розуміння Саша завжди вміє увійти в становище і переживає за нас. Це дуже приємно.

- Хто була ваша найнадійніша підтримка в цей час?

- Надійна підтримка була від усіх. Багато людей писали приємні слова і підтримували. Батьки дуже переживали. Говорили, що я можу краще, але потрібно і відпочивати. Денис підтримував, звичайно, в першу чергу. Оскільки на репетиціях часто стихали емоції і здавалося, навіщо я це все роблю. Він умів змусити швидко зібратися.

- Ви писали, що в 2006-му летіли додому, щоб встигнути на ефір «Танців...» і не могли визначитися, за кого ж вболівати - за Володимира Зеленського або Наталю Могилевську. Вони були вашими фаворитами?

- Так, моїми фаворитами були Володимир Зеленський і Наталя Могилевська. Вони приголомшливо танцювали! Як мені здається, сезон був дуже сильним.

- У цьому сезоні вам хто подобається з учасників?

- Мені дуже подобаються Артур Логай і Аня Кареліна, які для мене танцюють як два професіонали. І Аня - нереальний подарунок як партнерка. Вони - мої фаворити. Ще Каднай з Аліною подобаються, Ліда з Льошею... Та всі просто молодці!

З колегами по «Жіночому Кварталу» і подружками Настею Оруджовим і Аліною Блажкевич. Фото: Особистий архів Машлятіной

З колегами по «Жіночому Кварталу» і подружками Настею Оруджовим і Аліною Блажкевич. Фото: Особистий архів Машлятіной

«Люблю виїхати на дачу, відпочити від всіх і перезавантажитися»

- Я помітила, що ви якось мало даєте інтерв'ю. Ви потайна людина або не подобається публічність?

- Не знаю навіть... Просто не люблю публічно говорити про особисте життя.

- Але зате в вашому профайлі на сайті «Кварталу 95» зазначено амплуа: «нахабна дівчинка з чоловічим характером». Все так і є?

- «Нахабна дівчинка» - для своїх. На людях можна бути і нахабніше. А про чоловічий характер - це про мене. Особливо на «Танцях...» це проявилося. Я бачила і відчувала, як мені не вистачало жіночності. І дійсно хотілося її розкрити.

- В Google серед топ-запитів про вас - чоловік, Інста, фото, діти, особисте життя. Давайте відповімо, щоб гуглити було простіше.

- Чоловіка немає. Дітей поки теж немає. Фотографій останнім часом в Інстаграмі мало. Завдяки «Танцям...» мій Інстаграм трохи ожив.

- Як любите проводити вільний час?

- На дачі. Останнім часом мій відпочинок - це садівництво. Коли вистачає часу, люблю виїхати на дачу, побути пару днів, відпочити від всіх і перезавантажитися. Посадила в цьому році десь 200 кущів помідорів. Я люблю поколупатися в землі. Це свого роду медитація.

Останнім часом мене все складніше витягти на посиденьки. Але коли це трапляється, звичайно, любимо з друзями смачно поїсти і поговорити.