Завантажити ще

У Слов'янську через спалах коронавірусу на карантин закрили Центр реабілітації дітей

У Слов'янську через спалах коронавірусу на карантин закрили Центр реабілітації дітей
Фото: slavinfo.dn.ua

У Слов'янську Донецької області через спалах коронавірусу на карантин закрили Центр реабілітації дітей. Про це повідомив заступник керівника Слов'янської міської військово-цивільної адміністрації Юрій Підлісний.

- Нині кілька випадків захворювання виявлено в Центрі реабілітації дітей на вул. Короленка. Тому наразі він перебуває на карантині, - сказав чиновник.

За словами Підлісного, в день в місті фіксується до 80 випадків коронавірусу. А особливістю нинішньої хвилі є те, що хворобу виявляють частіше у дітей та молоді, тоді як минулого разу заражалися в основному люди старшого віку. Також серед інфікованих є люди з сертифікатами про щеплення. Але вони, як правило, переносять хворобу легко.

У місті не працює відділення для ковідних хворих. Тих, кому потрібна госпіталізація, доставляють до лікарень в містах Краматорськ, Костянтинівка, Бахмут, Миколаївка. Якщо кількість хворих в області зростатиме, додаткові спеціалізовані відділення будуть розгорнуті і в інших містах, включаючи Слов'янськ.

В Україні з настанням осені спостерігається зростання рівня захворюваності коронавірусом. Пік, вважають в Міністерстві охорони здоров'я, настане в листопаді і триватиме близько місяця.