0
26 квiтня

Жіноча гандбольна збірна України на останніх хвилинах поступилася олімпійським чемпіонкам Токіо-2020

Жіноча збірна України з гандболу у другому відбірковому матчі ЧЄ-2022 програла олімпійським чемпіонкам Токіо-2020 француженкам 25:28.

У першій половині гри, яка проходила в Сумах, француженки вели в рахунку з невеликою перевагою в 2-3 м'ячі, однак на перерву підопічні Андронова скоротили відставання в рахунку до мінімуму - 15:16. Другу половину українки почали активно і вийшли вперед, дуже успішно в воротах діяла Марія Гладун.

Перелом в матчі настав за рахунку 24:22 на користь України за сім хвилин до кінця матчу, коли Франція забила чотири м'ячі поспіль (24:26). Українки скоротили відставання до мінімуму, проте за три хвилини до кінця заробили вилучення, що і зумовило кінцевий підсумок - олімпійські чемпіонки перемогли з різницею в три м'ячі.

У першому турі збірна України на виїзді перемогла бронзового призера Євро-2020 Хорватію - 23:22.

Останній раз на континентальну першість наша команда пробивалася в 2014-му році.

Україна - Франція - 25:28 (15:16)

У: Глібко (9), Стрюкова (4), Коновалова (4), Левченко (3), Смбатян (2), Маркевич (1), Савчин (1), Стельмах (1).