0
26 квiтня

Менше місяця до Олімпіади-2020. Блашко фінішувала 82-ю, Меркушина - 88-ю на етапі Кубка світу в Рупольдингу.

У Рупольдингу відбулися жіночі спринтерські перегони з біатлону в рамках шостого етапу Кубка світу.

Найкращий результат серед українок показала Юлія Джима – вона посіла 37-ю позицію. Дар'я Блашко з першим промахом фінішувала на 82-му місці. Це найгірший результат українки у кар'єрі на перегонах Кубка світу. У сезоні 2019/20 вона фінішувала 77-ю в індивідуальній гонці.

Анастасія Меркушина із двома промахами фінішувала на 88-й позиції. Для неї це другий найгірший результат у кар'єрі. Минулого сезону українка посіла 92-е місце на етапі в Оберхофі.

Гонку ж виграла шведська біатлоністка Ельвіра Оберг. Це третя перемога шведки у кар'єрі. Норвежка Марте Ульсбю-Ройселан завоювала срібло. Це її 31-й подіум на Кубкові світу. Третьою стала італійка Доротея Вірер, для якої це 41-й подіум у кар'єрі.

Сьогодні, 13 січня, у Рупольдингу відбудеться чоловічий спринт на шостому етапі Кубка світу. Початок перегонів – о 15.30.

Україну представлять: Дмитро Підручний, Антон Дудченко, Артем Пріма, Богдан Цимбал та Артем Тищенко.

Новини по темі: біатлон Юлія Джима