Завантажити ще

Чемпіон України з біатлону Сергій Телень попався на допінгу - його дискваліфікували

Українського біатлоніста Сергія Теленя дискваліфікували на чотири роки через порушення антидопінгових правил. 26-річний спортсмен не зможе брати участь у змаганнях до квітня 2028 року. Про це повідомили у Національному антидопінговому центрі.

Як зазначено у повідомленні, в організмі спортсмена було знайдено триметазидин. Йдеться про заборонену речовину, яка допомагає покращити працездатність при значних кардіонавантаженнях. З 2014 року Всесвітньою антидопінговою агенцією цей засіб включено до списку заборонених препаратів для професійних спортсменів.

Минулого сезону 26-річний Сергій Телень виступив на Кубку IBU, посівши 64-е місце у спринті. У 2017 році він завоював срібло на молодіжному чемпіонаті світу з біатлону та чотири рази перемагав на стартах чемпіонату України.

• 1 серпня італійська боксерка відмовилася боротися з представницею Алжиру на Олімпіаді у Парижі.
  • 14 серпня стало відомо, що вперше в історії паралімпіад у змаганнях візьме участь трансгендерна спортсменка. Нею стала італійська бігунка Валентина Петрілло. Для 50-річної жінки це буде дебютна паралімпіада у кар'єрі.
Новини по темі: спорт біатлон допінг