0

Україна вперше здобула більше однієї медалі на зимовій юнацькій Олімпіаді

Україна вперше здобула більше однієї медалі на зимовій юнацькій Олімпіаді. Після бронзи 17-річної біатлоністки Поліни Пуцко 16-річний скелетоніст Ярослав Лавренюк завоював на змаганнях у Кореї срібло. Про це повідомили Національний олімпійський комітет та ексклюзивний транслятор IV зимової юнацької Олімпіади в Україні "Суспільне Спорт".

- Ярослав Лавренюк завершив свій виступ на санно-бобслейній трасі Alpensia з результатом 1.45,67, програвши 1.01 секунди чемпіону Емілсу Індріксонсу з Латвії, - розповіли в Національному олімпійському комітеті.

Україна вперше в історії здобула більше однієї медалі на зимовій юнацькій Олімпіаді. Три попередні українці завершували лише з однією нагородою. Також це перша олімпійська медаль України в скелетоні.

Ярослав Лавренюк - спортсмен з Житомирської області. На відкритті юнацької Олімпіади 19 січня він був прапороносцем збірної України. Лавренюк — бронзовий призер юніорського чемпіонату світу - 2024 зі скелетону.

IV зимова юнацька Олімпіада у Канвондо триватиме до 1 лютого.

Зимова юнацька Олімпіада - 2024. Скелетон (хлопці)