20 березня
Завантажити ще

“Шахтар” припинив співпрацю з Parimatch, а “Дніпро-1” заклеїв логотип компанії на формі

“Шахтар” припинив співпрацю з Parimatch, а “Дніпро-1” заклеїв логотип компанії на формі
Фото: facebook.com/fckryvbas

“Шахтар” оголосив, що припиняє співпрацю з компанією Parimatch через санкції РНБО. Про це 12 березня йдеться в офіційній заяві футбольного клубу.

- У зв’язку із оприлюдненням Указу Президента України № 145/2023 «Про рішення Ради національної безпеки та оборони України від 10 березня 2023 року «Про застосування та внесення змін до персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)» ФК «Шахтар» заявляє про припинення співпраці із титульним партнером клубу компанією Parimatch, - сказано на сайті ФК.

УНІАН помітив, що логотипи Parimatch прибрали з офіційного сайту "Шахтаря". У своїх акаунтах в соціальних мережах клуб замінив рекламні банери букмекера на фото з прапором України.

На матч УПЛ проти «Кривбаса» у неділю гравці "Шахтаря" вийшли у формі з логотипом SCM замість Parimatch. Криворіжці своєю чергою заклеїли логотип іспанського бренду Joma.

Компанія Parimatch була титульним спонсором ФК “Шахтар” з 2017 року, змінивши СКМ. Parimatch також є спонсором футбольних клубів "Дніпро-1", "Чорноморець" та "Львів". Tribuna.com помітила, що «Дніпро-1» заклеїв логотип Parimatch на ігрових футболках, в яких 12 березня команда грає проти «Динамо».

6 березня «Кривбас» заявив, що чекає від іспанського бренду Joma повного виходу компанії з ринку Росії і призупинив виконання рекламних зобов'язань. ФК зробив заяву через нову форму «Зеніта».