Завантажити ще

У Parimatch звернулися до Зеленського через санкції РНБО - заявили, що не працюють у Росії

У Parimatch звернулися до Зеленського через санкції РНБО - заявили, що не працюють у Росії
Фото: President.gov.ua

Команда Parimatch звернулася до президента Володимира Зеленського з приводу введених Радою національної безпеки та оборони санкцій. У заяві йдеться про те, що компанія припинила будь-яку співпрацю з росіянами.

- З початку повномасштабної війни бренд Parimatch припинив діяльність на території Росії, заборонив використання бренду, технічних рішень компанії та будь-яку присутність на території країни-агресора. Підтвердженням цього є офіційний висновок міжнародної юридичної компанії Mayer Brown. Крім того, у грудні 2022 року компанія виграла суд із захисту ділової репутації проти ЗМІ, яке маніпулювало та відверто фальсифікувало факти з метою руйнування ділової репутації, - заявили в компанії.

У своєму зверненні колектив Parimatch заявив про те, що зазнає тиску з боку окремих співробітників СБУ.

- Блокується робота платіжних систем, здійснюється вплив на банківську систему та її менеджерів; створюється основа для відкриття кримінальних справ за важкими статтями, такими як державна зрада, здійснення колабораційної діяльності працівникам компанії та партнерам; неодноразово у соцмережах та медіа поширювалася маніпулятивна та недостовірна інформація, фальсифікувалися дані щодо компанії, її власників з метою руйнування ділової репутації та висвітлення компанії у негативному світлі, - зазначено у заяві.

У компанії стверджують, що нібито співробітники СБУ протягом кількох місяців користуються власними повноваженнями та військовим становищем у країні, чинячи тиск на компанію. Ці дії в Parimatch розцінюють як "сплановану компанію проти ТОВ та колективу, а також українського бізнесу".

Також у компанії заявили про готовність до публічного обговорення, спілкування зі ЗМІ та правоохоронними органами та захист своєї позиції в суді.

10 березня Зеленський ввів у дію рішення РНБО щодо запровадження санкцій проти 120 фізичних та 287 юридичних осіб із України, Росії, Кіпру, Великої Британії, Польщі, Туреччини й Нідерландів. Під 50-річні санкції потрапили букмекерські компанії Parimatch, "СпортБет", "Марафон", "Голден Бет", "Перша міжнародна букмекерська компанія", лотереї "Спортлото", "ДСЛ", "Спортивні лотереї".