0
27 березня

"Дірамо" розгромило "Верес" і не відпустило "Шахтар" у відрив, а Циганков нарешті забив

Київське " Динамо " не відпустило донецького "Шахтаря" у відрив. У 17-му турі УПЛ «Верес» у Луцьку програв чинним чемпіонам країни – 0:3. Нехай за результативністю гірники "перестріляли" динамівців, вигравши напередодні у "Львова" 6:1, але свої три очки кияни взяли і знову зрівнялися із "Шахтарем".

Серйозних проблем господарі киянам не створили. На 21-й хвилині Вербич відкрив рахунок із передачі Циганкова. Ще два голи гості забили на початку другого тайму, зокрема один із них сам Циганков. Проте спочатку капітан "Динамо" не реалізував пенальті на 53 хвилині. Точніше, реалізував, але арбітр Катерина Монзуль сказала, що треба його перебити. З другої спроби Віктор не забив – вище за ворота. Після гри цим епізодом був незадоволений Луческу, заявивши, що пенальті спочатку був забитий чисто, і не було потреби бити його озаново.

Але другий гол став лише питанням часу. Вербич оформив дубль на 61-й хвилині, а Шапаренко йому асистував. Ну, а на 65-й хвилині Циганков таки забив третій м'яч киян, гольову віддав Гармаш.

У Циганкова, який взяв гольову паузу на кілька матчів, тепер 11 голів у поточному чемпіонаті, ну а лідерство минулого туру захопив Артем Довбик, який забив уже 12 м'ячів.