2 жовтня
Завантажити ще

У США футбольного тренера з зарплатою 3,2 мільйона доларів звільнили після відмови від вакцинації

У США футбольного тренера з зарплатою 3,2 мільйона доларів звільнили після відмови від вакцинації
Фото: pixabay.com

Тренер з американського футболу Університету штату Вашингтон Нік Роловіч втратив роботу після відмови вакцинуватися від COVID-19. 18 жовтня також звільнили чотирьох його помічників через порушення вимог штату про вакцинацію від COVID-19. Координатор захисту Джейк Дікерт відтепер виконує обов'язки головного тренера команди. Про це Associated Press повідомив спортивний директор штату Вашингтон Пат Чун. За даними HuffPost, на посту тренера Роловіч заробляв 3,2 мільйона доларів на рік.

Губернатор Вашингтона Джей Інслі зажадав, щоб всі державні службовці, включаючи співробітників вищих навчальних закладів, зробили щеплення від COVID-19. Роловіч подав заяву про звільнення від вакцинації через релігійні переконання. 18 жовтня її відхилили. Про це повідомив спортивний директор штату Вашингтон Пат Чун. 90% співробітників і 97% студентів вакцинували проти COVID-19, але Роловіч не вакцинований, тому "більше не міг виконувати обов'язки головного тренера з футболу".

- Це сумний день для нашої футбольної програми, - заявив Чун. - Нашим пріоритетом було і залишатиметься здоров'я і благополуччя молоді в нашій команді.

Роловіч не тільки працював тренером, а й курирував програму молодіжного футболу, а також брав участь в рекламних заходах та заходів щодо збору коштів.

Новини по темі: Футбол