Завантажити ще

ЗМІ: Вадим Новинський вніс 30 мільйонів гривень застави за Геннадія Труханова

ЗМІ: Вадим Новинський вніс 30 мільйонів гривень застави за Геннадія Труханова
Фото: facebook.com/gennadiytruhanov

Мер Одеси Геннадій Труханов увечері у вівторок вніс заставу у 30 мільйонів гривень. Про це повідомили у Вищому антикорупційному суді України, передає "Інтерфакс-Україна".

З грошима Труханову допоміг народний депутат Вадим Новинський, повідомив співрозмовник "Української правди" в оточенні бізнесмена та парламентаря. У день внесення застави джерела одеського видання “Думська” “у муніципалітеті” повідомили, що заставу внесе Новинський.

Термін внесення застави закінчувався увечері 23 листопада. Такий запобіжний захід меру Одеси обрав ВАКС у справі про злочинну організацію. Апеляційна палата ВАКС залишила рішення без зміни. Звинувачення просило для Труханова арешт із можливістю вийти під заставу у 120 мільйонів гривень. У разі невнесення застави суд міг обрати Геннадію Труханову більш жорсткий запобіжний захід.

Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала підозру одеському меру на початку жовтня. У його справі також проходять екс-прокурор області Олег Жученко, два депутати Одеської міської ради VII скликання та, за даними ЗМІ, одеський бізнесмен Володимир Галантерник. Загалом у кримінальному провадженні фігурують 16 осіб. У ньому йдеться про змову з метою незаконного заволодіння коштами місцевого бюджету та землею для її подальшої передачі під забудову.